Satılık BESTOCLASS / TV Ekran Koruyucuları / Her Modele Özel Üretim

Carlsberg

Kilopat
Makaleler
9

Merhabalar, uzun süredir çalışmakta olduğum BESTOCLASS firması ürünlerine artık forum üzerinden, internet satış fiyatlarının çok altına erişebilirsiniz.

Ürün hakkındaki bilgileri tasarlamış olduğum açıklama görselinden alabilirsiniz. Sormak, öğrenmek istediğiniz başka türlü herhangi bir şeyde iletişime geçebilirsiniz.

Basitçe, TV panellerinizi; yaramaz çocuklardan, evcil hayvanlardan veya türlü şeye sinirlenip kumandayı televizyona fırlatmaya hazır sizlerden
s3.gif
korumak için kullanılacak,
Darbelere karşı dayanıklı, su geçirmez, şeffaf bir paneldir.

Her model TV için özel üretilmektedir. Adınıza Faturalı olarak ve Ücretsiz Kargo ile gönderilir.

----------

FİYAT LİSTESİ

32” - 79₺
40” - 159₺
43” - 159₺
49” - 199₺
50” - 199₺
55” - 229₺
65” - 299₺

MONİTÖRLER ve CURVED TELEVİZYONLAR İÇİN DE ÜRETİM VARDIR.

Farklı boylar için fiyat isteyiniz.

----------

AÇIKLAMA2021.png

----------
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
----------
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
----------
KUTTUU.jpg sadg.png Sertifikalar.png

Son düzenleme:
49 inç Curved TV ye alsak bunu, kardeşimin attığı metal oyuncak arabalardan koruyup bizi tekrarlanabilecek 3000 TL masraftan kurtarabilir mi peki?
Nasıl bir maddeden yapılıyor peki? Telefonlarda kullanılan ekran koruyucularının büyük hali sanırım.

49 inç Curved TV ye alsak bunu, kardeşimin attığı metal oyuncak arabalardan koruyup bizi tekrarlanabilecek 3000 TL masraftan kurtarabilir mi peki?
Nasıl bir maddeden yapılıyor peki? Telefonlarda kullanılan ekran koruyucularının büyük hali sanırım.
Merhabalar, evet gerçekten kardeşinizin attığı metal arabalardan rahatlıkla korur, isterseniz güç gösterisi yapmak için siz de fırlatabilirsiniz bana mısın demez :)
Telefon koruyucular ile alakası yoktur, 3mm’lik bir paneldir, televizyona yapıştırma gibi bir durum söz konusu bile değil, ürünle alakalı youtube videolarına dahi bakabilirsiniz, son dönemde oldukça popüler bir ürün, tavsiye ederim kesinlikle. Çok daha detaylı bilgiye yukarıda paylaşmış olduğum görselden ulaşabilirsiniz.
Sorunuza tekrardan gelince, evet 3000₺’lik panel masrafından kurtarır, ürünün tam olarak amacı budur zaten :)
N11, Gittigidiyor gibi kanallardan sipariş vermeniz mümkün, ben bizzat firma çalışanı olduğumdan havale, eft şeklinde elbette yine faturalı satış yapıyorum internet üzerinden bu şekilde, aracı sitelere komisyon vermeyince internet fiyatından 30₺ kadar aşağıya satabiliyorum. Daha fazla bilgi almak isterseniz hiç çekinmeyin.

Peki, bizim TV Curved. Her televizyondaki Curved eğimi farklı oluyor mu? Yani Curved için koruyucular tek çeşit mi yoksa her model Curved için ayrı bir koruma var mı?
Son olarak, ağır bir yapısı var mı? Televizyonun ayaklarını zorlar mı?

Peki, bizim TV Curved. Her televizyondaki Curved eğimi farklı oluyor mu? Yani Curved için koruyucular tek çeşit mi yoksa her model Curved için ayrı bir koruma var mı?
Son olarak, ağır bir yapısı var mı? Televizyonun ayaklarını zorlar mı?
Eğimler farklılık gösterebiliyor ancak ürün standart, panelin üst kısmındaki kıvrım aralıklı şekillerde yapılıyor, panel size paketinde düz olarak geliyor, siz kurulumunu yaptığınızda televizyonunuzun üzerine, o zaman ürününüzün şeklinde oturuyor. Yanlış da anlamayın, siz bir açı vs. ayarlamıyorsunuz elbette yine, siz koruyucu alıp takıyorsunuz, o kendiliğinden oturuyor üzerine.

Ürün çok ağır değil, 85-90" TV'lere dahil satış yapılıyor, en çok satılan boyut 65", şimdiye kadar ürünün ağırlığıyla bir şikayet geri dönüşü almadık, sorun çeken olsaydı mutlaka haberimiz olurdu :)

EK:
@toomanynights Ürün hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz ufak bir araştırma yapıp bir kullanıcı videosu buldum, paylaşmak istedim.
Açıkçası firma reklam konularında biraz sıkıntılı, kendi tanıtım videoları pek de yok, olanlar ilk mesajda mevcut ancak tam ürünü görebilmeniz için gereken videolar yok, bunu da zaten bildirdim gelecektir. Şimdilik o nedenle, direkt Youtube'dan alınma bir video paylaşıyorum, videoyu çeken şahıs ile firmanın hiçbir alakası yoktur, örnek olsun diye paylaşıyorum sadece, benzer videolara siz de rahatlıkla ulaşabilirsiniz :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı