Betaplus teknoloji (GamingGenTr)'den alınan 3 farklı ürün de bozuk çıkması

Hocam son durum nedir? Bir de aldığınız klavyenin modeli neydi?

Hocam aldığım monitörü iade geçtiler. Dell'in yeni çıkan monütörünü aldım. Onu kullanıyorum şu an.
Klavye olarak XPG Summoner Red Switch almıştım. Değişim yaptılar. Şu an onu kullanıyorum sorunsuz.
Kasayı ise anakartı düzeltip geri yollamışlar.
Şu anlık hepsi sağlam ama gönderirken ve değişim yaparken çok çektim. Değişim ve iade süreçleri çok uzun sürüyor.

<hepsiburada'dan ne aldıysam sorunlu cıktı geçen 3d basım yapan bir satıcıdan klavye yukseltme aparatı aldım ama orjinal ürünle alakası yok..başka satıcıdan anakart aldım 2.el cıktı dvshgjds

Hepsiburada'dan ne aldıysam sorunlu çıktı. Geçen 3D basım yapan bir satıcıdan klavye yükseltme aparatı aldım ama orijinal ürünle alakası yok. Başka satıcıdan anakart aldım 2.el çıktı.
Hocam Hepsiburada iade ve değişim bakımından diğer yerlere göre çok iyi. Ben monitörü iade ederken Hepsiburada sayesinde iade ettim. Satıcı durmadan kaçamak cevap veriyordu.

Hocam Hepsiburada iade ve değişim bakımından diğer yerlere göre çok iyi. Ben monitörü iade ederken Hepsiburada sayesinde iade ettim. Satıcı durmadan kaçamak cevap veriyordu.
Satıcıları denetlemiyor ki bana gelen 2.el ürünü tekrar satısa koydu sorun cıkınca tabiki destek vericek ama ben yinede amazondan alırım başım ağrımaz

Geri
Yukarı