Bethesda, Fallout 76'nın 2021 yol haritasını paylaştı

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Bethesda Game Studios resmi Twitter hesabı üzerinden Fallout 76'nın 2021 yol haritasını paylaştı.

20210322_182249.jpg

Demiyorlar ki biz bu oyunu bırakıp eski Falloutlar'dan bir tanesini yapalım.
Halen oyuncuları dolandırmaya çalışıyorlar.
Dolandırma mevzusunu anlamadım. Oyuna eklenen tüm bu içerikler ücretsiz. Üstelik oyun Game Pass sisteminde mevcut ayrıca satın almak istenirse de fiyatı indirimlerde oldukça uygun.

Boş verin şu ölü oyunu da Skyrim 6'ya odaklanın, ortalık Witcher fanından geçilmiyor :D

Dolandırma mevzusunu anlamadım. Oyuna eklenen tüm bu içerikler ücretsiz. Oyun Game Pass sisteminde mevcut ayrıca satın almak istenirse de fiyatı indirimlerde oldukça uygun.
Dolandırma dediğim vaadler ve gerçekler mevzusu.
Bethesda büyük ve online oyun değil güzel,orta halli harita ve offline + online olmalı .

Dolandırma dediğim vaadler ve gerçekler mevzusu.
Oyun verdiği vaadleri karşılıyor. Fallout 76'ya karşı ezberlenmiş bir önyargı var. Oyunun güncel tutulması insanları neden bu kadar rahatsız ediyor anlamış değilim. BGS bu oyunu güncel tutarken diğer yandan başka bir oyun daha geliştirebilecek güçte.

Oyun verdiği vaadleri karşılıyor. Fallout 76'ya karşı ezberlenmiş bir önyargı var. Oyunun güncel tutulması insanları neden bu kadar rahatsız ediyor anlamış değilim. BGS bu oyunu güncel tutarken diğer yandan başka bir oyun daha geliştirebilecek güçte.
Kanka bir şey söyleyeyim.
Aslında kötü değil aksine oynamak istiyorum.
Ancak vaadleri başta veremedi ve böyle bir oyun olarak kaldı.

Geri
Yukarı