Sürprizbozan Better Call Saul dizisi final yaptı!

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

saul g00dman

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, dün ABD saatine göre 21.00’da Better Call Saul’un final bölümü yayınlandı. Tam bir başyapıttı. Better Call Saul dizisine yakışan bir final oldu. Sanırım çok fazla özleyeceğim, umarım Vince Gilligan başka bir spin-off dizisi çıkarır ama pek mümkünatı yok oyuncular çok yaşlı.. Sizin final hakkında görüşleriniz neler?

Saul'un kaçamaması çok saçma oldu bence. Hadi süpürgeci adam gerçek hayatta ölmüş olabilir ama bir şekilde o süpürge kodu çalışmalıydı bence. En azından bir sefer bile olsa arayabilirdi. Yarıda kesilmesi önemli değil. O tek kullanımlık telefonu açabilirdi.

Ayrıca 7 yılı sadece pişmanlık yüzünden reddettiğine kahkaha attım. Hem James M. McGill, Hem Saul Goodman, hem de Gene Takovic 7 yılı seçerdi. Kim ve diğer tüm karakterler gittiği için 86 yılı seçti diye bağlamışlar ama yetersiz ve acemice geldi.

Peter Gould resmen diyor ki "Arkadaşlar biz daha fazla çekmeyeceğiz ABQ evreninde, bölümleri tek bu şekilde bağlayabilirdik; çektik bitti.". E kardeşim siz de o kadar ters köşe yapmaya odaklanmasaydınız. İşiniz gücünüz ters köşe oldu. Tamam en büyük işi yapan yönetmen sizsiniz.

Güzel diziydi. Kasım 2021'de ilk başladığımda gece arka arkaya izliyordum ilk sezonların bölümlerini. İniş çıkışları oldu ama sevdim. Güle güle BB evreni.

Yeni konular

Geri
Yukarı