Beyaz bir kasa önerisi

Kesinlikle H5 Elite veya daha geniş ferah olsun isteniyorsa H7 Elite. O güzel ekran kartına böyle güzel bir kasa yakışır.

wehe2.png

1666138989-h5-elite-hero-white.png

Son düzenleme:
Kule tipi iki tane fan bide sivi sogutucu tamamdir sanirim. Bunlar sus icin degil dimi sart yani yoksa benim pek umrum degil isik misik otuz yasinda adamim 😅

Kesinlikle H5 Elite veya daha geniş ferah olsun isteniyorsa H7 Elite. O güzel ekran kartına böyle güzel bir kasa yakışır.

wehe2.png

1666138989-h5-elite-hero-white.png
Ama iki kati fiyat biri 2,5 biri 5k

Kule tipi iki tane fan bide sivi sogutucu tamamdir sanirim. Bunlar sus icin degil dimi sart yani yoksa benim pek umrum degil isik misik otuz yasinda adamim 😅

Ama iki kati fiyat biri 2,5 biri 5k
Kule tipi hava soğutucu oluyor. Fan yok. Fan 4 pinli PWM düşük sesli yüksek hava geçirgenliğine sahip (75-80 CFM) bir fan almanız rahat ettirir, boşta daha sakin çalışır. Sıvı soğutucu yerine kaliteli bir hava soğutucu da alabilirsiniz; RGB derdiniz yoksa! Mesela, Noctua çok iyidir.

Yok be hic sevmem oyle isil isil bide temizleme derdi olur onun sivisi bilmemne bana hava sogutucu is gorurse yeter. i7 13600k almayi dusunuyorum en iyi bencmark puani onun benim butcemde ve 4070 i darbogaz yapmiyor
Peki bu islemci am5 uygunmudur daha anakrt ram secmem lazim

Amazondan alinca nasil geliyor ya hic almadim ben bisey guzel beyaz corsair ramde var orda kasa icinde hos durur ddr5 ama bizim sinerjide siyahi var

Yok be hic sevmem oyle isil isil bide temizleme derdi olur onun sivisi bilmemne bana hava sogutucu is gorurse yeter. i7 13600k almayi dusunuyorum en iyi bencmark puani onun benim butcemde ve 4070 i darbogaz yapmiyor
Peki bu islemci am5 uygunmudur daha anakrt ram secmem lazim

Amazondan alinca nasil geliyor ya hic almadim ben bisey guzel beyaz corsair ramde var orda kasa icinde hos durur ddr5 ama bizim sinerjide siyahi var
i7 13600K yok, i5 13600K var. AM5 AMD soketi, Intel'de AM5 yok. LGA 1700 soketi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı