Beyaz kasa önerisi

Bu kasanın siyahını kullanıyorum ve cidden çok kaliteli.
Corsair CC-9011174-WW iCUE 220T RGB Airflow Beyaz Temperli Cam Mi Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

Bu ise aynı kasanın önü tamamen cam olan modeli (İskeleti siyahtır.):
Corsair iCUE 220T RGB CC-9011191-WW Temperli Cam Beyaz Pc Kasası Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)
Nispeten kompakt ve AirFlow modelinin hava sirkülasyonu daha iyi ama diğeri de kötü değil. Sadece AirFlow modelinde bayağı boşluk var. AirFlow olmayan modelin ise yanlarında 1cm'den geniş boşluklar var.

Bu kasanın siyahını kullanıyorum ve cidden çok kaliteli.
Corsair CC-9011174-WW iCUE 220T RGB Airflow Beyaz Temperli Cam Mi Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

Bu ise aynı kasanın önü tamamen cam olan modeli (İskeleti siyahtır.):
Corsair iCUE 220T RGB CC-9011191-WW Temperli Cam Beyaz Pc Kasası Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)
Nispeten kompakt ve AirFlow modelinin hava sirkülasyonu daha iyi ama diğeri de kötü değil. Sadece AirFlow modelinde bayağı boşluk var. AirFlow olmayan modelin ise yanlarında 1cm'den geniş boşluklar var.
Hocam fanlarınızı nasıl bağladınız? Fanların ortak birleştiği bir nokta var mı? Yoksa hepsi için ayrı ayrı fan portu mu lazım? Eğer ikinci durum varsa çoklayıcı almam gerek zira. Anakartımda tek fan portu var.

Hocam fanlarınızı nasıl bağladınız? Fanların ortak birleştiği bir nokta var mı? Yoksa hepsi için ayrı ayrı fan portu mu lazım? Eğer ikinci durum varsa çoklayıcı almam gerek zira. Anakartımda tek fan portu var.
Maalesef hepsini ayrı bağlamak gerekiyor ve 3 pinliler. Fanlar, kablo dışında diğer konularda çok iyi. RGB kabloları, kasayla gelen RGB kontrolcüye bağlanıyor (Kontrolcü 6 fan destekli.) ama o kontrolcü fana güç vermiyor. Benim anakartımda yeterli fan portu olmadığından ben çoklayıcı aldım. Fakat çoklayıcı ile hız kontrolü sağlayamadım. Açıkçası fanlar zaten fazla gürültülü olmadığından kulaklık takınca veya bir şey dinlerken duyulmuyor. Bu yüzden çok uğraşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı