Beyaz kasa önerisi

Maalesef hepsini ayrı bağlamak gerekiyor ve 3 pinliler. Fanlar, kablo dışında diğer konularda çok iyi. RGB kabloları, kasayla gelen RGB kontrolcüye bağlanıyor (Kontrolcü 6 fan destekli.) ama o kontrolcü fana güç vermiyor. Benim anakartımda yeterli fan portu olmadığından ben çoklayıcı aldım.
Böyle güzel bir kasa yapıp 50 kuruşluk çoklayıcı koymamaları insanı üzüyor doğrusu. 275R ve 220T arasında gidip geliyorum şu an. RGB için 300-400 TL fark vermeye değer mi diye.

Böyle güzel bir kasa yapıp 50 kuruşluk çoklayıcı koymamaları insanı üzüyor doğrusu. 275R ve 220T arasında gidip geliyorum şu an. RGB için 300-400 TL fark vermeye değer mi diye.
Sanırım 220T'nin fanları daha iyi hava akışına sahip. Fakat o fiyat farkıyla iyi fanlar alınabilir. Yine size kalıyor.

Evet, daha mantıklı gibi geldi.
Amazon’dan 649 TL’ye 275R airflow aldım. Akşam detaylı olarak bir inceleme yazacağım.
9D9D9ADB-0149-49BC-8F38-9C1E83B06669.jpeg

Corsair 275R alırsanız bir miktar emek gerektirdiğini belirtmek isterim. İçine fan, kontrolcü takviyesi gereken bir kasa. Bunun yerine Corsair 4000X RGB için tek seferde yatırım yapın daha iyi.

Almışsınız gerçi. Tam yorum yazarken yorumunuz düştü. İyi kullanımlar dilerim. Merak ettiğiniz bir husus varsa sorabilirsiniz. Aynı kasayı kullanacağız. 🙌

Corsair 275R alırsanız bir miktar emek gerektirdiğini belirtmek isterim. İçine fan, kontrolcü takviyesi gereken bir kasa. Bunun yerine Corsair 4000X RGB için tek seferde yatırım yapın daha iyi.

Almışsınız gerçi. Tam yorum yazarken yorumunuz düştü. İyi kullanımlar dilerim. Merak ettiğiniz bir husus varsa sorabilirsiniz. Aynı kasayı kullanacağız. 🙌
Evet 3 adet RGB fan ve kontrolcu alacağım. Baktığınız zaman aynı paraya geliyor 4000X ile, ama ben kompakt bir kasa aşığıyım diyebilirim. Uzun ve büyük kasaları pek sevemiyorum. 275R benim için biçilmiş kaftandı. 275R kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla. Kullanım açısından rahat mısınız? Tozları toplama veya temizleme konusunda tatmin ediyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı