Beyaz ölü piksel olur mu?

Peki beyaz ölü piksel olur mu?

Direk ölü demeyin takılmış piksel olabilir tamirine internetten bakabilirsiniz.

Ölü piksel olması muhtemel. Şunu tam ekranda açın, belki düzelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ölü piksel ölmüştür, tamir olmaz. Takılmış pikseller düzelir, video o işe yarıyor.

Dosya Ekleri

• 20210417_124945.jpg
    20210417_124945.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 123
Son düzenleme:
Hocam yayılmamasının garantisi olsa bendede sıkıntı değil 3 sene kullanıcağım bu laptopu daha 1 senesi yeni bitti.
Ölü piksel hakkında çok bilgim yok. Ben bu monitörü alırken zaten biliyordum ölü piksel olduğunu daha ucuza almıştım. Şansıma 1 tane çıktı, 3 tane de çıkabilirdi açıklamada yazana göre (acemilik). Monitörün en sağında, ekran full siyah oluyor nadiren genelde film izlerken olur. Ölü piksel zamanla yayılıyor mu bilgim yok. Tabi sen laptop kullanıyorsun yayılırsa sıkıntı olabilir.

Ölü piksel garantiye girer garantiye ver
Firmalar bu oranda bir ölü pixele garanti vermez, değerlendirmezler bile. En az 3 ya da 5 ölü pixel aranıyor.

çok incesinden birşey var umarım gözüküyordur @431168 .Bu arada canım çıktı o resmi çekerken
Gördüm, inşallah ekrana doğru elmayı ısırdığınızda sıçramış bir lekedir :) emin olun leke olup olmadığından. Ayrıca şu linkten pixel testi yaparmısınız. Sanırım siyah da ve beyaz da daha çok göreceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı