Beyaz PS4 Nereden Alınır?

MBirhanM

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS4 alacağım ama fazla bilgim yok. Bilgisi olan arkadaşlar dalga geçmeden yardım edebilirler mi lütfen?
1-) A - B - C chassis diye bir şey var ben hangisini almalıyım? Biraz araştırdım herkes A chassis al diyor. A chassis alsam hangisini almalıyım?
a-) 2106A mı?
b-) 2116A mı?

2- Kesinlikle Beyaz renk almak istiyorum ve beyazların 1 TB'ı yok + beyaz bile kolay bulunmuyor. Renk konusuna bu kadar kafayı takmam kötü mü? Çünkü ben sadeliği doğallığı seviyorum ve beyaz görüntü olarak içimi ferahlatıyor hoşuma gidiyor. 100 TL fazlaysa bile ben beyaz almayı tercih ederim.

3-) PS4 alınca oyun videoları kaydetmek istiyorum. Nasıl kaydedebilirim? PS4'ün kendi kaydetme özelliğini söylemeyin çünkü pek işime yaramaz. Oyunu kaliteli 720pHD veya daha yüksek kalitelerde kaydetmek için ne gerekli? Nasıl yapmam lazım? Ne almam lazım? Laptop şart mı oyun videosunu kaydetmek için? (Bu soruda istediklerim için link verirseniz çok memnun kalırım.)

4-) Soğutucu almalı mıyım her ihtimale karşı?

5-) Sony Eurasia garantisi dışında ithalatçı firma garantili olanları tavsiye eder misiniz? Ediyorsanız neden? (ben kesinlikle almam sadece sizin görüşlerinizi merak ettim.)

6-) Beyaz PS4 nereden temin edebilirim Sony garantili? Güvenilir olsun istiyorum, sorun çıkınca başım ağrımasın istiyorum.

Beyazlar eski seri diye biliyorum. Çok takıntılıysan sticker kullan. Ben araba kaplanan folyo alıyorum metresi 15 tl. Canım sıkıldıkça rengini değiştiriyorum.

3-) PS4 alınca oyun videoları kaydetmek istiyorum. Nasıl kaydedebilirim? PS4'ün kendi kaydetme özelliğini söylemeyin çünkü pek işime yaramaz. Oyunu kaliteli 720pHD veya daha yüksek kalitelerde kaydetmek için ne gerekli? Nasıl yapmam lazım? Ne almam lazım? Laptop şart mı oyun videosunu kaydetmek için? (Bu soruda istediklerim için link verirseniz çok memnun kalırım.)
720p ve 1080p kayıt yapan game capture kartlar var ve laptop şart sanırım ama hafıza kartı takılanları da var. Bu kartların en kalitelisi Elgato ve Avermedia Elgato Game Capture Hd60, For Playstation 4, Xbox One And Xbox 36 - n11.com Bunlar da biraz daha ucuz olanlar
Elgato Game Capture Hd, Xbox And Ps Hd Pc Mac - n11.com ve
Roxio Game Capture Hd Pro - n11.com

İthalatçı garantili ama satan Kahraman Konsol o yüzden sorun çıkmayacaktır buna bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Amazon.com: PlayStation4 Glacier White (CUH-1200AB02) [Japan Import]: Video Games
Bunu buldum.

Bende yurtdışından alayım diyorum daha ucuza ama garantisi hiç olmuyor o zaman. Ithalatçı garantili almak yurtdışından almaktan daha mantıklı. Sonuçta ucuz bir ürün değil sorun çıkarsa yıllarca kahrını çekerim.

Sony Playstation 4 500 Gb Oyun Konsolu Beyaz Fiyatı

Abim attığın linke baktım malesef "ithalatçı garantili" :(

Beyazlar eski seri diye biliyorum. Çok takıntılıysan sticker kullan. Ben araba kaplanan folyo alıyorum metresi 15 tl. Canım sıkıldıkça rengini değiştiriyorum.

Yok be beyazlar eski değil yeniside var sanırım. Bide abim sticker kullanırsam fazla güzel olmaz. Ben orijinal beyaz istiyorum.

720p ve 1080p kayıt yapan game capture kartlar var ve laptop şart sanırım ama hafıza kartı takılanları da var. Bu kartların en kalitelisi Elgato ve Avermedia Elgato Game Capture Hd60, For Playstation 4, Xbox One And Xbox 36 - n11.com Bunlar da biraz daha ucuz olanlar
Elgato Game Capture Hd, Xbox And Ps Hd Pc Mac - n11.com ve
Roxio Game Capture Hd Pro - n11.com

Baturhan abim yurtdışından Avermedia veya Elgato getirtirsem daha ucuza gelmez mi 500 - 550'ye felan? Ben biraz baktım gayet ucuza geliyor. Tavsiye eder misin yurtdışından getirtmeyi? Roxio'ya da baktım oda çok güzel kayıt yapıyor. Diğerlerine göre daha ucuz ve öyle kalitesiz birşeyde değil galiba. Yurtdışından getirtirsem Roxio'yu en fazla 400 TL ediyor kargosu, vergisi felan onlarla birlikte.

Kahraman Konsol'dan sakın alma. Sony garantili iyidir.

Teşekkür ederim önerin için. Benimde ithalatçı garantili almak gibi bir hataya asla düşmek gibi bir niyetim yok. 100-200 fazla olsun ama sorun çıkınca muhattap olunacak birisi olsun ve bileyim ki güvenilir yerden almışım o yüzden her zaman üretici firma garantili ürün almaktan yanayım.

Baturhan abim yurtdışından Avermedia veya Elgato getirtirsem daha ucuza gelmez mi 500 - 550'ye felan? Ben biraz baktım gayet ucuza geliyor. Tavsiye eder misin yurtdışından getirtmeyi? Roxio'ya da baktım oda çok güzel kayıt yapıyor. Diğerlerine göre daha ucuz ve öyle kalitesiz birşeyde değil galiba. Yurtdışından getirtirsem Roxio'yu en fazla 400 TL ediyor kargosu, vergisi felan onlarla birlikte
Gümrükte felan sıkıntıya düşme sonra o konularda bilgim yok ama 75 dolar üstü gümrükte takılıyor diye söylemler dolanıyor her tarafta. Takılmadan gelebilir de ama yurtdışında tanıdığınız var ise o alıp da yollayabilir.

Gümrükte felan sıkıntıya düşme sonra o konularda bilgim yok ama 75 dolar üstü gümrükte takılıyor diye söylemler dolanıyor her tarafta. Takılmadan gelebilir de ama yurtdışında tanıdığınız var ise o alıp da yollayabilir.

Kardeşim amazondan alırsan amazon kendisi gümrük vergisi ıvır zıvır kargo felan kendisi zaten ekliyor fiyata o yüzden takılacağını pek sanmam. Senin o dediğin 75€ sınırını biliyorum araştırdım.
Malesef yurtdışında tanıdığım yok :/

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı