Beyazıt Kapalı Çarşı'da çatışma çıktı

TC Zafer Arslan

Hectopat
Makaleler
1
Çatışmayı yabancı uyruklu kişiler tarafından çıkartıldığı belirtiliyor. Bir polis çatışma esnasında vuruluyor. Bunu gören vatandaş, polisimizin yaralandığını görünce, polisin belinden silahı alıp, karşı tarafa ateş etmeye başlıyor. 7 kişi yaralanmış.

Malum ülkemize giren çıkan kişiler denetlenmediği için, elini kolunu sallayan herkes ülkeye giriyor. Sınırlara önlem alınmazsa, ve ülkede ki kaçaklar ve mültecilerin hepsi gönderilmezse, bu tür olayları daha çok göreceğiz. 🙁

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Polislere ateş eden şahıslar. ( Tahminimce suriyeli )
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Üstteki videoya bayağı güldüm. Biri polise küfrediyor, biri "Polis öldü, polis öldü!" diye bağırıp insanları telaşlandırıyor, biri polisin belindeki silahı çekip rastgele ateş ediyor. Polis polisliğini, vatandaş vatandaşlığını yapamıyor. Polislerin açıktan ateş etme(me)sine hayran kaldım. Hiç mi silahlı çatışma eğitimi almamış bunlar?

Üstteki videoya bayağı güldüm. Biri polise küfrediyor, biri "Polis öldü, polis öldü!" diye bağırıp insanları telaşlandırıyor, biri polisin belindeki silahı çekip rastgele ateş ediyor. Polis polisliğini, vatandaş vatandaşlığını yapamıyor. Polislerin açıktan ateş etmesine hayran kaldım.

Polisin yapamadığını vatandaş yapmış, helal olsun.

Üstteki videoya bayağı güldüm. Biri polise küfrediyor, biri "Polis öldü, polis öldü!" diye bağırıp insanları telaşlandırıyor, biri polisin belindeki silahı çekip rastgele ateş ediyor. Polis polisliğini, vatandaş vatandaşlığını yapamıyor. Polislerin açıktan ateş etme(me)sine hayran kaldım. Hiç mi silahlı çatışma eğitimi almamış bunlar?

Acınacak halimize gülüyoruz hocam :)

Polisin yapamadığını vatandaş yapmış, helal olsun.
Polisin belindeki silahını alıp ateş edersen hapse bile girersin. Polislerin silahından çıkan her kurşunun hesabı sorulduğu için görmediği şeye ateş etmek istemiyor. Zaten çarşı, dapdar alan, her yerde insanlar var. Bir sivili vursa başı yanacak. Adam da beyin olmadığı için polisin silahını çekip rastgele silah açıyor.

Polisin belindeki silahını alıp ateş edersen hapse bile girersin. Polislerin silahından çıkan her kurşunun hesabı sorulduğu için görmediği şeye ateş etmek istemiyor. Zaten çarşı, dapdar alan, her yerde insanlar var. Bir sivili vursa başı yanacak. Adam da beyin olmadığı için polisin silahını çekip rastgele silah açıyor.

Meşru müdafaa olmuyor mu hocam? Sonuçta polis orda hiçbir şey yapmıyor. Vatandaş da haklı olarak kendini ve etrafındakileri korumak için rastgele ateş ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı