Beyazıt Kapalı Çarşı'da çatışma çıktı

Allahımm polislerimize bak. Bu ne eğitimsizlik bu ne rezalet. Abi lütfen sağdan soldan topladığınız adamları eğitmeden polis yapmayın. Ne bir kaos yönetimi ne düzgün bir silah kullanımı ne dikkat hiçbir şey yok. Hiçbir şeyin eğitimini almamışlar. Şimdi bana ''kRdEşim çATışma YaPıyolar orDa golay değil'' diyecekler için sen çatışma görmemişsin. O hepimizin bildiği ülkenin polislerini görüyoruz görmüşsünüzdür. Adamların kaos yönetimi, silah tutuşları, olay anını yönetme şekli neredeyse hepsi profesyonel niye çünkü eğitilmişler.

Polisin yapamadığını vatandaş yapmış, helal olsun.
Helal mi olsun? Polisten silahı çalıp rastgele önüne bile bakmadan ateş açıyor. Sivil birine gelseydi de helal mi olacaktı? Hadi onu geçtim adamı geriye doğru çekiyorlar adam aldırış etmeden nişan bile alamadan rastgele sıkıyor. O çekilme anında o dengesizlikle yerdeki polisi orda ki esnafları bile vurabilirdi. Oyuncak değil bu al eline rastgele sık.

Çatışmayı yabancı uyruklu kişiler tarafından çıkartıldığı belirtiliyor. Bir polis çatışma esnasında vuruluyor. Bunu gören vatandaş, polisimizin yaralandığını görünce, polisin belinden silahı alıp, karşı tarafa ateş etmeye başlıyor. 7 kişi yaralanmış.

Malum ülkemize giren çıkan kişiler denetlenmediği için, elini kolunu sallayan herkes ülkeye giriyor. Sınırlara önlem alınmazsa, ve ülkede ki kaçaklar ve mültecilerin hepsi gönderilmezse, bu tür olayları daha çok göreceğiz. 🙁

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Polislere ateş eden şahıslar. ( Tahminimce suriyeli )
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorumlusu ekonomiden de sorumlu olan kişinin ta kendisi ki bu kişinin şuan ki sorunu da sadece sarayın girdi ve çıktıları olmuştur.

O adam rastgele sıkmamıştır. Karşıdakilerin ateş ettiği yerde esnaf ayakta izlemeyecek heralde saklanmışladır. Kamerada gözükmüyor ama adam "şahsen" doğru yere rastgele ateş açmış. En fazla dükkan camlarına falan gelir.

İnsanlar polisliği sigortam olsun, düz işim olsun diye oluyor herhalde. Her sınavı ezberleyen polis olmamalı, YKS, MSÜ, KPSS' de geçerli. Eğitimini ver, gerekli kanunlarla polisi güvence altına al, bu kadar.
Açıkçası bir Türk genci olarak, ümidim git gide tükeniyor. Malum şahıs bu seçimi de kazanırsa ülkeyi terk etmeyi düşünüyorum.
Önce PP' yi değiştirmekle başla derim. Resmini koyduğun kişi iyi ki senin gibi düşünmemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı