Beyblade önerisi

havucarr0t

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben beyblade almaya karar verdim ve arkadaşlarım da öyle fakat nereden beyblade alacağız, orijinal mi, çakma mı (çakma olmasını istemiyoruz) işte vesaire. Ben metal Fusion serisinden almayı düşünüyorum almayı düşündüklerim şunlar:

Ama arkadaşlar bunlar tek olduğu ve Çin'den geleceği için gümrük vergisi ve kargo ücreti de biraz pahalı bir de 2-3 tane alacağımız için, neyse sizin tavsiyeleriniz nelerdi, paylaşırsanız sevinirim.

9 yıl önce falan bu linktekilere benzeyen metal Beyblade'ler alırdım 6 liraya. Bunlar metal mi bilmiyorum ama çok daha ucuz. Maksat seçenek olsun.
Bunların Türkiye versiyonu var mı? Arkadaşım için alacağız da.
Bu arada Diablo Nemesis 'in de Türkiye 'de satılan versiyonunu bilen var mı ama çakma olmayacak şekilde çünkü çok fazla çakma satıcı var Türkiye 'de (Beyblade konusunda).

Arkadaşlar şimdi ben beyblade almaya karar verdim ve arkadaşlarım da öyle fakat nereden beyblade alacağız, orijinal mi, çakma mı (çakma olmasını istemiyoruz) işte vesaire. Ben metal Fusion serisinden almayı düşünüyorum almayı düşündüklerim şunlar:

Ama arkadaşlar bunlar tek olduğu ve Çin'den geleceği için gümrük vergisi ve kargo ücreti de biraz pahalı bir de 2-3 tane alacağımız için, neyse sizin tavsiyeleriniz nelerdi, paylaşırsanız sevinirim.

Kanka hem diyosun ki pahalı olmasın hem diyorsun ki orijinal olsun hem diyorsun ki Türkiye'de olsun hem de 2. el olmasın. Maalesef dediğin gibi bir yer yok olamazda çünkü bunlar Türkiye'de üretilmiyor o yüzden Türkiye'de birinde varsa ya pahalıya orijinalini almıştır. Ve sende 2. el istemiyorsun o yüzden ya 2. el alacaksın ya da pahalıya. Dediğin gibi üreten bir yer yok çünkü.

Kanka hem diyosun ki pahalı olmasın hem diyorsun ki orijinal olsun hem diyorsun ki Türkiye'de olsun hem de 2. el olmasın. Maalesef dediğin gibi bir yer yok olamazda çünkü bunlar Türkiye'de üretilmiyor o yüzden Türkiye'de birinde varsa ya pahalıya orijinalini almıştır. Ve sende 2. el istemiyorsun o yüzden ya 2. el alacaksın ya da pahalıya. Dediğin gibi üreten bir yer yok çünkü.
Sanırsam arkadaşıma Türkiye 'de satılan şu beyblade burstlerden önereceğim, çünkü: Dediğin gibi gerçekten metaller çok pahalı ve onlar da Türkiye 'de satılmıyor illa AliExpress ya da yurt dışından almak lazım eğer güzel bir beyblade istiyorsak, sence şu beybladeler iyi midir?

Sanırsam arkadaşıma Türkiye'de satılan şu beyblade burstlerden önereceğim, çünkü: Dediğin gibi gerçekten metaller çok pahalı ve onlar da Türkiye'de satılmıyor illa AliExpress'ya da yurt dışından almak lazım eğer güzel bir beyblade istiyorsak, sence şu beybladeler iyi midir?

Değildir.

Süs alacaksan güzel olur, yalnız pazardan babama ağlaya ağlaya bir tane metal almıştım mahallede beybladesini kırmadığım çocuk kalmamıştı 1-2 kullanırsan hemen çizilir kırılır haberin olsun.

Geri
Yukarı