Beyblade ruhu hala içinizde var mı?

denizaras5858

Centipat
Merhaba küçükken Beyblade delisiydim her ay babama 50 TL'ye kozmik pegasus el drago falan aldırırdım veya lion, ne zaman final sahnesini izlesem bir anda gaza geliyorum ve yastığa yumruk atmaya başlıyorum :D ve şimdi internetten beyblade pegasus almaya karar verdim, sizce saçma bir karar mı bence Beyblade gelmiş geçmiş en iyi çizgi filmdir. Beyblade son sezon final bölümünde nemessis parçalanırken ginganın bağırmasını ses kaydı alıp kulaklığı takıp açsam vallahi kavgada canavara dönüşürüm, bir anda kanatlı adın kozmik saldırısı falan geliyor aklıma sizde de hala böyle mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Augustus Caesar

Centipat
Yer
Rome
Ginganın (yanlış yazmış olabilirim) son sahnelerde galaksiden pegasusla gelip nemesisle olan vsleri>her şey.
Tavan arasında hala küçükken aldığım bir ton beyblade duruyor.
Üstüne çizgi film tanımam.

VP67

Decapat
30 yaşındayım ve hala çekmecemde Beyblade'im var.. İlk sezondan itibaren TV'de yayınlanan tüm bölümlerini deliler gibi izlerdim. Aslında Pokemon benim için birinci sırada. Onun yeri apayrı. Pokemondan sonra Beyblade ikinci sırada gelir. Ama aralarında öyle pek bi fark olduğunu da söyleyemem. Not: Hiwatari Kai hayranıyım :D

tsubasa

Decipat
Beyblade almak için kenarda 500 TL param var beyblade turnuvası yapacağım kendi aramda ama bulamıyorum bir türlü konudan bağımsız link varsa atarsanız alacağım.

Uranos

Kilopat
Makaleler
3
En güzel bölüm, Pegasus ile Kerbex Hades'in ilk karşılaşmasıydı.
Ginga uzun aradan sonra Fırtına Habercisi hamlesini kullandı. Çok epikti.

KS
KS
denizaras5858

denizaras5858

Centipat
Beyblade almak için kenarda 500 TL param var beyblade turnuvası yapacağım kendi aramda ama bulamıyorum bir türlü konudan bağımsız link varsa atarsanız alacağım.
tabikide hangi modeli istiyorsun

En güzel bölüm, Pegasus ile Kerbex Hades'in ilk karşılaşmasıydı.
Ginga uzun aradan sonra Fırtına Habercisi hamlesini kullandı. Çok epikti.
gerçekten fırtına habercisi mühtiş bir hamle özellikle metal fight te kiyoya ile vs atarken bunu kullanması çok iyiydi

Yukarı