Beynime elektroşok uygalanacak

Hocam yanlış hatırlamıyorsam Çin'de eşcinsellik hastalık olarak gözüktüğü için buna benzer bir uygulama "tedavi" amaçlı yapılıyor.

Buraya bu işin içinden çıkmış. Zamanında panik atak ve intihar düşünceleri için kapı kapı gezmiş biri olarak yazabileceğim tonlarca şey var ama beni taşlarlar. Çünkü psikiyatrinin çarkına çomak sokmaya bayılırım. Çünkü koskoca psikiyatrinin yapamadığını youtube terapi videolarından yararlanarak başardım. Kullanmadığım ilaç almadığım terapi kalmamıştı. Arkadaşın nasıl düzeleceğini biliyorum ama onun sağlığını değil cebindeki parasını almayı önemsedikleri için buraya gazel döktürmeyeceğim. Olaylar hiç sizin zannettiğiniz gibi değil sevgili forumdaş dostlarım. 2 tane görsel ekleyeceğim sonra da herkes çayını içmeye devam etsin.

Dosya Ekleri

• np.PNG
    np.PNG
    66,2 KB · Görüntüleme: 89
  • np2.PNG
    np2.PNG
    67,4 KB · Görüntüleme: 86
Merhaba arkadaşlar yarın ilk seans başlayacak elektroşok yapmadan önce kan alımı kalp testi yaptılar dahiliye yönlendirdiler dahiliye kullandığım ilaçları sordu alkol sigara kullanıyormusun kronik bir rahatsızlığın varmı diye soru klasik nefesimi falan dinledi gece 12 sonra birşey yememen lazım dedim umarım iyi geçer.

Çok komik falan mı sanıyorsun kendini? Yaşamak için hâlâ umutluyum umutlu olduğum için için bu tedavileri görüyorum umudum olmasa bu tedavileri geri çevirirdim.

Çok komik falan mı sanıyorsun kendini? Yaşamak için hâlâ umutluyum umutlu olduğum için için bu tedavileri görüyorum umudum olmasa bu tedavileri geri çevirirdim.

Çok geçmiş olsun umarım erken sürede iyileşirsin. Bazı çok "akilliler" mantıklı olduğunu düşünmüyorum diye aptalca yorumlar yapmışlar. Doktorunuzu dinleyin en iyisini forumdaki akilliler bilmez. (tekrar geçmiş olsun)

Kardeşim anlaşılan intihar etmek istemiyorsun ki bu güzel bir şey, beni esas alma bir psikologtan anladığıma göre aklına intihar düşüncesi geldi diye intihar edecek değilsin, benzer türevlerini yaşadığım için seni anlayabiliyorum gibi benim kurtuluşum maneviyat ile olmuştu şimdi iyi ki o günleri yaşamışım diyorum darısı başına, Allah'ın izniyle kurtulursun.

Yazılı kağıdım var istersen sana gösterebilirim buraya yalan söyleme veya havalı olmak için gelmedim bu işlemi daha önce görüp iyileşen birileri var mı diye sormaya geldim.

Geri
Yukarı