Beyond: Two Souls Klavye ile oynanır mı?

AtakanGuney

Hectopat
Evet malum arkadaşlar yarın bayram, ben de biriktireceğim paralar ile PC'ye gelen PS oyunlarından almak istiyorum, seçeneklerin arasında Heavy Rain ve Beyond: Two Souls var. Ben Beyond: Two Souls'a daha yatkınım önceden de videolarını izleyip çok beğenmiştim, sizce nasıldır? Ve Bir de bu oyunları alırsam klavye fare ile oynayabilecek miyim? Lakin internette videoları var ama bütün herkes joystick ile oynuyor. Neyse şimdiden bayramınız mübarek olsun, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet malum arkadaşlar yarın bayram, ben de biriktireceğim paralar ile PC'ye gelen PS oyunlarından almak istiyorum, seçeneklerin arasında Heavy Rain ve Beyond: Two Souls var. Ben Beyond: Two Souls'a daha yatkınım önceden de videolarını izleyip çok beğenmiştim, sizce nasıldır? Ve Bir de bu oyunları alırsam klavye fare ile oynayabilecek miyim? Lakin internette videoları var ama bütün herkes joystick ile oynuyor. Neyse şimdiden bayramınız mübarek olsun, iyi günler.
Niye oynanmasın?

ben 3-4 saat klavye mause oynadım hayattam soğudum tam hikayeye dalmışım Allahın cezası mause işlemiyo aklımı yiyeceğim artık gamepad takdım şansıma işlemiyo

Evet malum arkadaşlar yarın bayram, ben de biriktireceğim paralar ile PC'ye gelen PS oyunlarından almak istiyorum, seçeneklerin arasında Heavy Rain ve beyond: Two Souls var. Ben beyond: Two Souls'a daha yatkınım önceden de videolarını izleyip çok beğenmiştim, sizce nasıldır? Ve bir de bu oyunları alırsam klavye fare ile oynayabilecek miyim? Lakin internette videoları var ama bütün herkes joystick ile oynuyor. Neyse şimdiden bayramınız mübarek olsun, iyi günler.

Oyun güzel diğer iki oyun kadar olmasa da güzel bir oyun bana göre alabilirsin yani klavye fare ile oynamış biri olarak bir sıkıntı yaşamadım biraz oynarken garipseyebilirsin fakat sonradan alışıyorsun oynarsın yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı