Beyond: Two Souls Sonunda Ne Oluyor?

Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunu bitirdim ve olabildiğince sonu görmeye çalıştım. Ancak hala aklıma takılan bir sorum var. Internette başka oyuncuların ne düşündükleri hakkında araştırma yaptım fakat ne olduğuna dair bir cevap bulamadım.
Oyunun tüm sonlarında aynı sahneyi farklı şekillerde görüyoruz. Jodie bir harabelikten yürüyüp karşısındaki öteki dünyaya geçmeyi yarayan dev geçiş kapısını görüyoruz. Oyunu bitiriş şeklimize göre sadece Zoe(evsiz bölümündeki hamile kadının çocuğu), sadece Jodie veya her ikisini bu sshnede görüyoruz. Bahsettiğim sahne:

images (4).jpeg

Benim anlamadığım durum şu: Bu büyük geçite ne sebep oluyor? Veya bundan sonra ne oluyor? Jodie son sahnelerden birinde CIA'nın yeni bir kondensör(öteki dünya ile geçişi sağlayan makine) yapmaya uğraştıklarına dair bir düşüncesi var. Ondan olabilir mi? Ben birkaç kez daha oynamama rağmen bu cevaba ya da başka bir ipucuna rastlayamadım. Bu geçitin açılmasına ne sebep oldu ve sonra ne olacak?

oyun aslında 2. bir oyuna yanı devama sahip olacaktı (en azından söylenene göre) fakat batırdılar
BTS aslında bakıldığında iyi bir oyun fakat Heavy Rain veya Detroit gibi oyunlarla karşılaştırdığında aslında utanç kaynağı

sonuna gelirsek yüksek ihtimal Quantic Dream devam oyunu planladı ve ona göre oyunu böyle bitirdi yani yüksek ihtimal oyun bitti bu geçit bir şekilde bazı kişiler tarafından tekrar açıldı ne,kim,nasıl gibi sorulara cevap vereceklerdi ama olmadı çünkü BTS den sonra Quantic Dream sektörün baya alay konusu oldu ve bu yüzden risk almadılar ondan sonrası malum Detroit geldi ve neler olduğunu biliyorsundur

Yeni konular

Geri
Yukarı