Beyza Alkoç - Karantina okunur mu?

Merhaba ben Bilge 12 yaşındayım, şimdi konumuza gelirsek ben karantina kitabıyla dalga geçtim wattpad kitabı dedim. Fanları bana saldırdı tabii ki, bende ön yargılı olmamak için bugün okuyacağım. Sizce pişman olur muyum? (nefret ediyorum Beyza Alkoç'tan yaşıtlarım 12-14 yaşımdaki kızlar fanıdır kendisinin asansör adlı cringe kitabını söylemek bile istemiyorum. Kısacası kadının kitaplarında cinsellik biraz da absürt aşk, biraz da kötü çocuk klişesi var kitaplarında.) Bundan önce 1984 ve Nutuğun yarısına kadar geldim gerçekten wattpad okumuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani çok dalga geçiyorum belki sarar sarmaz gerçi neyse ön yargılı olmayacağım artık.

Okuyucu kitlesi çok kötü çoğu dersle alakası olmayan tek derdi okul bitsede eve gitsek tarzı düşüncelerle okulu bitiren kişiler. Bu tarz kişiliklerin okuyacağı kitabında çok kaliteli olamayacağını düşünüyorum, ama dediğiniz gibi ön yargılı olmamak lazım.

Okuyucu kitlesi çok kötü çoğu dersle alakası olmayan tek derdi okul bitsede eve gitsek tarzı düşüncelerle okulu bitiren kişiler. Bu tarz kişiliklerin okuyacağı kitabında çok kaliteli olamayacağını düşünüyorum, ama dediğiniz gibi ön yargılı olmamak lazım.
Evet ne olursa olsun ön yargılı olmamalıyız (Barış Murat Yağcı - Her Şeye Rağmen hariç ona önyargılı olabiliriz)

Yeni konular

Geri
Yukarı