BF 1 vs BF 5

Shenpai

Picopat
BF1 mi? BF5 mi indirmeliyim? S Online oynamak istiyorum hangisi daha çok dolu? Hangisi daha iyi? Ve zevkli.

Son düzenleyen: Moderatör:
BF1 hocam her türlü başta alışması biraz zaman alır ama.

BF1 tabii ki bir de bir sorum olacaktı çoğu oyuncu neden BF2042 sevmiyor alacaktım bu yüzden vazgeçtim detaylı açıklarsanız sevinirim.

Hocam Steam incelemelerini okursanız anlarsınız diye düşünüyorum ben dahil çoğu kişi uzun uzun anlatmış ve oyun hala düzelmedi.

Her serisi iyi olupta bu son çıkan oyunu olumsuz eleştirileri çok garibime gitti sanki firma kendisini son oyunda batırmış gibi oyunu şahsen hiç oynamadım dediğiniz gibi Steam'de incelemeler yaptım ve ne yazık ki çoğunlukla olumsuz ama çoğu kişide optimizasyon üzerinden eleştiriler yapmış kısaca buradada sormak istedim belki yanlışlık vardır diye cevabınız için teşekkürler.

BF1 tabii ki bir de bir sorum olacaktı çoğu oyuncu neden BF2042 sevmiyor alacaktım bu yüzden vazgeçtim detaylı açıklarsanız sevinirim.
Oyunu çıkardıklarında oyun daha bitmemiş. Son verecekleri güncellemede oyunun en başında olması gereken şeyler var. Toparlayacak diyenler var gelecek güncellemeyle birlikte. Umarım toparlar. Modern savaş hasreti çekiyoruz.

Her serisi iyi olupta bu son çıkan oyunu olumsuz eleştirileri çok garibime gitti sanki firma kendisini son oyunda batırmış gibi oyunu şahsen hiç oynamadım dediğiniz gibi Steam'de incelemeler yaptım ve ne yazık ki çoğunlukla olumsuz ama çoğu kişide optimizasyon üzerinden eleştiriler yapmış kısaca buradada sormak istedim belki yanlışlık vardır diye cevabınız için teşekkürler.

Hocam sadece optimizasyonla kalsa yine iyi zaten geçen gün fix adı altında bir 4.1 güncellemesi geldi optimizasyon diye bir şey kalmadı her sistemde drop falan yemeye başladı zaten tek sıkıntı optimizasyon değil dediğim gibi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı