BF 5 Online amaç nedir?

Hocam şimdi ne kadar moda göre değişse bile benim anladığım şu "capture the flag" tarzı modda oynuyorsunuz. Orada amaç bölgeleri ele geçirip en uzun süre elinde tutmak. Elinizde tuttukça düşmanın puanı azalıyor ama karşı takım elinde tuttukça izin puanınız azalıyor.

Birden fazla mod var EA'nin resmi sitesinde şöyle açıklanmış;

Outpost (kısa süreli mod)​

Yeterli asker toplayarak kazanmak için radyo kulelerini ele geçirin, savunun ve geliştirin.

Combined Arms​

Arkadaşlarınızla ortak bir deneyimde manga kurun, dört farklı görev türünde yapay zeka düşmanlarla savaşın.

Squad Conquest​

Rotterdam, Arras ve Hamada haritalarında yüksek tempolu, 8’e 8 Conquest mücadelesi. Düşmanın yeniden doğma biletlerini bitirmek için bayrakları ele geçirip kontrol edin.

Airborne​

Savaş meydanına paraşütle inip yaklaşan işgalin öncülüğünü yapın.

Breakthrough​

Akıncı olarak önemli bölgeleri kontrol altına almak için savaşın veya müdafaacı olarak tahkimat yapın ve düşmanları geri püskürtün.

Conquest​

Tüm zamanların en kapsamlı Battlefield klasiğinde toplamda 64 oyuncuyla haritadaki kilit noktaları için savaşın.

Domination​

Yakın muharebelerde hızlı ve piyade odaklı savaş sırasında düşmanlarla yakın mesafeli çatışmalara girin.

Final Stand​

Cephane ve sağlık tükenmek üzere olsa bile kanınızın son damlasına kadar savaşın. Sadece tek bir takım hayatta kalabilir.

Firestorm​

Hayatta kalma mücadelesinde oyunda kalan tek manga siz olun. Battlefield tarzı Battle Royale.

Frontlines​

Yüksek tansiyonlu sert bir muharebede birbiriyle savaşan iki takımdan birine katılın.

Team Deathmatch​

Hızlı piyade savaşında tereddüt etmeden uymanız gereken basit ve ölümcül bir kural var: ölmek veya öldürmek.

Talim Alanı​

Savaş eğitimi yapın. Talim Alanındaki üç modda askerlik yeteneklerinizi geliştirin veya hatırlayın.

Hocam şimdi ne kadar moda göre değişse bile benim anladığım şu "capture the flag" tarzı modda oynuyorsunuz. Orada amaç bölgeleri ele geçirip en uzun süre elinde tutmak. Elinizde tuttukça düşmanın puanı azalıyor ama karşı takım elinde tuttukça izin puanınız azalıyor.

Burada yazıyor hepsi.

Hangi modu önerirsiniz?
Hangisi daha zevkli olur?
Hocam herhalde modları var. Bence seçerken üstünde yapmanız gereken yazıyordur. Dikkatli bir girin isterseniz.

İngilizce yazıyor benim İngilizce 0

Birden fazla mod var EA'nin resmi sitesinde şöyle açıklanmış;

outpost (kısa süreli mod)​

Yeterli asker toplayarak kazanmak için radyo kulelerini ele geçirin, savunun ve geliştirin.

combined arms​

Arkadaşlarınızla ortak bir deneyimde manga kurun, dört farklı görev türünde yapay zeka düşmanlarla savaşın.

Squad Conquest​

Rotterdam, arras ve hamada haritalarında yüksek tempolu, 8'e 8 Conquest mücadelesi. Düşmanın yeniden doğma biletlerini bitirmek için bayrakları ele geçirip kontrol edin.

airborne​

Savaş meydanına paraşütle inip yaklaşan işgalin öncülüğünü yapın.

breakthrough​

Akıncı olarak önemli bölgeleri kontrol altına almak için savaşın veya müdafaacı olarak tahkimat yapın ve düşmanları geri püskürtün.

Conquest​

Tüm zamanların en kapsamlı Battlefield klasiğinde toplamda 64 oyuncuyla haritadaki kilit noktaları için savaşın.

domination​

Yakın muharebelerde hızlı ve piyade odaklı savaş sırasında düşmanlarla yakın mesafeli çatışmalara girin.

final stand​

Cephane ve sağlık tükenmek üzere olsa bile kanınızın son damlasına kadar savaşın. Sadece tek bir takım hayatta kalabilir.

firestorm​

Hayatta kalma mücadelesinde oyunda kalan tek manga siz olun. Battlefield tarzı Battle Royale.

frontlines​

Yüksek tansiyonlu sert bir muharebede birbiriyle savaşan iki takımdan birine katılın.

Team deathmatch​

Hızlı piyade savaşında tereddüt etmeden uymanız gereken basit ve ölümcül bir kural var: Ölmek veya öldürmek.

talim alanı​

Savaş eğitimi yapın. Talim alanındaki üç modda askerlik yeteneklerinizi geliştirin veya hatırlayın.

Hocam ben bunları bilmiyordum çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı