BF1 Aktifliği neden düştü?

MrGogglesakay

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : Ryzen5 5600 (Stock CPU Cooler)
GPU : Gigabyte RX 6700 XT Eagle 12GB
Anakart : Asus PRIME A520M-K
Ram : Kingston Fury Beast 3200mhz 2x16GB
Depolama : Kioxia Exceria G2 1TB.
Depolama2 : Toshiba 3.5" 1 TB 7200rpm
PowerS : Archon 700W.
Meslek
Ziraat Mühendisliği
Bugün Battlefield 1'e girdim ve beni boş sunuculara attı. Geçen günlerde hep dolu sunuculara girebilirken bugün sunucularda 5 - 10 kişi aktifti. Neden öyle oldu, ban falan mı yedim? (Operasyon Modu).

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de çölde oyun arayınca aynısı oldu. Neredeyse kimsenin olmadığı bir sunucuya attı, anlamadım.

Sunucu tarayıcıdan gerekli filtrelemeyi yapıp oradan oyun bulun.
Hocam orayıda denedim fakat oradada 64 kişilik sunucular vardı ve 4 tanesi falan doluydu, filtrelerimin hepsi bomboştu bütün hepsine bakmama rağmen doğru düzgün sunucu bulamadım.
Yıllardır BF1 oynarım en büyük sorunu bu. Hep boş sunucuya atıyor. Oyuncusu olan bir tane sunucuyu gözüne kestir ve o sunucuyu favorilerine ekle, sürekli orda oyna.
Hocam keşke konuyu açtıktan sonra oyunu silmeseydim ban yedim diye oyunu sildim Allahtan internetim iyi. 😅

Hocam orayıda denedim fakat oradada 64 kişilik sunucular vardı ve 4 tanesi falan doluydu, filtrelerimin hepsi bomboştu bütün hepsine bakmama rağmen doğru düzgün sunucu bulamadım.

Hocam keşke konuyu açtıktan sonra oyunu silmeseydim ban yedim diye oyunu sildim Allahtan internetim iyi. 😅
BF5'e de özel serverlar geldiği için sanırım biraz oraya da yığılma oldu şuan.

Serverları manuel olarak listeden bulup girin. Bir de filtre ayarlarını iyice kontrol edin. Free slots kısmı bazen açık oluyor ona göre ya boş server ya da sadece ful dolu server gösterdiği oluyor.

BF1'e dönmeyi düşünüyordum bu konu biraz korkuttu beni. Server yok mu cidden? Özel sunucular yoktu ben oynarken bilgilendirebilirseniz sevinirim durumlar nedir akşam saatlerinde boşu boşuna yüklemeyelim oyunu.

1611585782070.png

Olmadı onu indirip deniyeceğim.
Hocam biraz konu dışı olacak fakat profilinize nasıl gif koydunuz biraz aydınlatabilir misiniz bir farklı konuda?

Yeni konular

Geri
Yukarı