BF1 hikaye modunu beğendiniz mi?

YArifK

Picopat
Bence oyunda hikaye modunda istediğimiz ülkede asker olabilmeliydik mesela Çanakkale cephesinde osmanlı olmak gibi ya da Almanya veya Avusturya-Macaristan gibi böyleleri bir süre sonra çok sıkıcı oluyor hikaye modundada bazı sıkıntıları var mesela ben aralarından sadece ilk oynadığımız savaş senaryosunu beğendim çünkü çok gerçekçi olmuştu diğerlerinde tek kişi ile savasi kurtaroyorsun sizin bu konu hakkında fikirleriniz nedir?

WololoTR

Decapat
Bence oyunda hikaye modunda istediğimiz ülkede asker olabilmeliydik mesela Çanakkale cephesinde osmanlı olmak gibi ya da Almanya veya Avusturya-Macaristan gibi böyleleri bir süre sonra çok sıkıcı oluyor hikaye modundada bazı sıkıntıları var mesela ben aralarından sadece ilk oynadığımız savaş senaryosunu beğendim çünkü çok gerçekçi olmuştu diğerlerinde tek kişi ile savasi kurtaroyorsun sizin bu konu hakkında fikirleriniz nedir?
Rezalet, yapay zeka o kadar kötü ki neden single player oyun oynatıyoruz diye sorgulamıştım.

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
BF oyunlarında hikaye genelde online öncesi ısınma gibidir, fazla bir beklentim yoktu ve beğendim. "Şu eksik" ya da "böyle olsa daha güzel olurdu" dediğim bir yanı yok. BF1'i çevrimiçi modu için seviyorum.

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Hikaye modunun sevilecek bir tarafı yok ki. Sadece atmosfer güzeldi. Zaten BF gibi bir oyundan kimse hikaye beklemiyor.

KS
KS
YArifK

YArifK

Picopat
Yani sadece ilk senaryoyu çok sevmiştim çünkü ölünce yeni askere gecioduk ve gerçekten de savaş hissini veriyordu ama sonra bütün savaşın kaderini değiştiren biri oluyoruz keşke bir kactane daha ilk seneryo gibi seneryo olsa Online güzel ama arada çok iyi oynayanlar gelince oynatmiyorlar zaten asker dışında birim seçmek neredeyse imkansız anında kapıyorlar.

Yeni konular

Yukarı