BF1 hikaye modunu beğendiniz mi?

YArifK

Decapat
Daha fazla  
Bence oyunda hikaye modunda istediğimiz ülkede asker olabilmeliydik mesela Çanakkale cephesinde osmanlı olmak gibi ya da Almanya veya Avusturya-Macaristan gibi böyleleri bir süre sonra çok sıkıcı oluyor hikaye modundada bazı sıkıntıları var mesela ben aralarından sadece ilk oynadığımız savaş senaryosunu beğendim çünkü çok gerçekçi olmuştu diğerlerinde tek kişi ile savasi kurtaroyorsun sizin bu konu hakkında fikirleriniz nedir?

Bence oyunda hikaye modunda istediğimiz ülkede asker olabilmeliydik mesela Çanakkale cephesinde osmanlı olmak gibi ya da Almanya veya Avusturya-Macaristan gibi böyleleri bir süre sonra çok sıkıcı oluyor hikaye modundada bazı sıkıntıları var mesela ben aralarından sadece ilk oynadığımız savaş senaryosunu beğendim çünkü çok gerçekçi olmuştu diğerlerinde tek kişi ile savasi kurtaroyorsun sizin bu konu hakkında fikirleriniz nedir?
Rezalet, yapay zeka o kadar kötü ki neden single player oyun oynatıyoruz diye sorgulamıştım.

Çok güzeldi. İki kere bitirdim. Özellikle Çanakkale bölümleri ağır bir duygusallık bıraktı bende.

Hayır. Oynanış güzel tabi ama hikaye, ilerleyiş kötü. Zaten CoD hikayede BF multiplayer ile öne çıkan oyunlar.

Hikaye modunun sevilecek bir tarafı yok ki. Sadece atmosfer güzeldi. Zaten BF gibi bir oyundan kimse hikaye beklemiyor.

Yani sadece ilk senaryoyu çok sevmiştim çünkü ölünce yeni askere gecioduk ve gerçekten de savaş hissini veriyordu ama sonra bütün savaşın kaderini değiştiren biri oluyoruz keşke bir kactane daha ilk seneryo gibi seneryo olsa Online güzel ama arada çok iyi oynayanlar gelince oynatmiyorlar zaten asker dışında birim seçmek neredeyse imkansız anında kapıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı