BF1 Originden Satın Alma

• Konuyu başlatan Silinen üye 164587
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 4B
S

Silinen üye 164587

Ziyaretçi
BF1'i satın almak istiyorum. Originde 3 seçenek var, birisi süreli biri 4.99 ve 9.99 Euro olmak üzere. Ben 4.99 olanı almayı düşünüyorum ama Origin'e çok yabancıyım 4.99 olanda oyunu mu almış oluyorum? Bir de 9.99 olan ile arasında ne fark var, bana bunu açıklayabilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
@ProfTech

İlk soru : Premium pass zaten ayni ozellikler eklemiyor mu?
Cevap : Hayır, 9.99 euroluk farklı diye anlattım. 9.99 euro verdiğinde BF1: Revolution'ı alıyorsun ve onun içeriği Premium Pass ile olandan farklı diye anlattım. Bir kaç ekstra özellik falan daha geliyor dedim.
İkinci soru : Demek istedigim su. BF 1 aldik normal olarak. Diger ek paketler de dahil olmuyor mu oyuna?
Cevap : Sorunun içeriğinde Premium Pass ile ilgili bir şey dememene rağmen, asıl oyunu aldıktan sonra Premium Pass ile aynı özellikler eklemiyor mu sorusunu birleştirdim. Bu ara ücretsiz olduğu için şu an bir kaç harita özelliği geliyor evet. Fakat gene 9.99 euroluk Revolution'dan farkı var. Bunu söylüyorum sabahtan beri.
Üçüncü soru : Yahu ne diyorsun sen?
Cevap : Ben ne dediğimi biliyorum da sana anlatabildim mi diye şüpheye düştüm.

Kısacası : 4.99 euroluk ana oyunu satın alıp üstüne Premium Pass'ı ücretsiz eklediğin taktirde bile 9.99 euroluk Revolution adlı paketten daha az ekstra özelliğe sahip olacaksın. Yani 9.99 euroluk Revolution'ı aldığındaki AYNI ÖZELLİKLERİN "HEPSİNİ" EKLEMİYOR.

Düzenleme : Bu arada hayırlı olsun bende 4.99 euroluk ana oyunu satın aldım. Bence 5 euroluk ekstra bir şey vermiyor diğer paket.
Peki kaç tl yükleyip aldın ben de alıcamda

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı