BF4 İçin Toplama Bilgisayar

m1r4n4

Hectopat
Daha fazla  
Battlefield 4 oynamak için bu sistem yeterli mi? Ekstra 500GB HDD var elimde. Değiştirmem gereken yada boşuna masraf olarak görünen o olacağına bu olsun vs. diyebileceğiniz bir şey varsa yardımcı olabilir misiniz? Sadece oyun oynamak için alıyorum bilgisayarı.
Şimdiden teşekkürler.

mmmm.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece BF4 için mi? Gayet yeterlidir kasa ve anakart hakkında bilgim yok ama diğer bileşenler gayet yeterli Ultra oynayabileceğini düşünüyorum.

Oyunları SSD'ye kurayım demeyin. :)

Sadece BF4 için mi? Gayet yeterlidir kasa ve anakart hakkında bilgim yok ama diğer bileşenler gayet yeterli Ultra oynayabileceğini düşünüyorum.

Oyunları SSD'ye kurayım demeyin. :)
Niye ki? Bir sistemi bir de, BF4'ü kurmayı düşünüyorum ben aslında.

Anakartı Umut arkadaşın söylediği gibi alırsan çok iyi olur. Kasaya gelince aynı kasa arkadaşımda var hiç bir sıkıntı çıkarmadı şimdiye kadar çok şık bir kasa aslında bide RAM'i CL9 yaparsan çok iyi olur. Gerisi gayet güzel parçalar.

O anakart yerine M5A97 R2.0 alabilirsin ASUS marka.
Peki farkı nedir bunların?

Anakartı Umut arkadaşın söylediği gibi alırsan çok iyi olur. Kasaya gelince aynı kasa arkadaşımda var hiç bir sıkıntı çıkarmadı şimdiye kadar çok şık bir kasa aslında bide RAM'i CL9 yaparsan çok iyi olur. Gerisi gayet güzel parçalar.
CL9, CL10 farkı nedir? Bende böylece bir şeyler öğrenmiş oluyorum galiba. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı