BF4 mü BF 1 mi?

BF4 kesinlikle çıktığı dönemin çok ötesinde bir oyun bence, ancak karşıdaki oyuncuların inanılmaz hızlı koşması, koşarken hız kaybetmeden nişan alarak ateş etmesi, helikopter kullanan herkesin tanrı olmasından dolayı BF1 derim, onda da garip tipler var ama BF4'ün kitlesi inanılmaz kanser. Bu arada BF4'ün bazı harita tasarımları o kadar karmaşık ki keskin nişancılar hariç kimse adam göremiyor, herkes sağa sola ateş ederek koşuyor resmen.

Ben BF5'i sevdim ya, bence serinin en keyifli oyunu, neden beğenmediniz? Konsolda oynuyordum ben, yaşadığım tek sıkıntı zaten oyunu bırakmama sebep oldu, herkes standart paketin üstündeki paketlerden alıp bende olmayan haritalara girdiği için oyunda asla ama asla doluyu bırak 10 kişinin üstüne çıkan sunucu olmuyordu, nadiren bulurdum sunucu, bulduğumda da çok keyif alarak oynardım.

BFV, Battlefield adı altında değil de "Ahmet'in Askerlik Maceraları" adı altında çıksa kimse bu kadar laf etmezdi.

Oyunun temposu aşırı kırılmış vaziyette. Harita tasarımları rezalet. Sınıf sistemi bozulmuş.

Animasyon yaptık, grafik yaptık diye diye oynanış kısmı unutulmuş.

Oyunun netcode'u rezalet ötesi. Atmosfer desek tırt.

TTK desek CoD mu oynuyoruz BF mi oynuyoruz belli değil.

Hiçbir amaca hizmet etmeyen barikat sistemi var. Fortnite oynuyoruz sanki.

Silah çeşitliliği rezalet durumda.

Tarihi tutarlılık rezalet durumda. İngiliz askerler MP40 kullanıyor böyle saçmalık mı var?

Oyunun renk paleti rengarenk. Sanırsınız İkinci Dünya Savaşı değil de lunaparkta geçiyor oyun.

Say say bitmez. Geliştirici ekip dahi oyundan bir nane olmayacağını saldı kenara. Satışları hiçbir zaman eski BF oyunlarını geçemedi. Sunucuları bomboş. Ölü doğdu anlayacağınız.

BF4 kesinlikle çıktığı dönemin çok ötesinde bir oyun bence, ancak karşıdaki oyuncuların inanılmaz hızlı koşması, koşarken hız kaybetmeden nişan alarak ateş etmesi, helikopter kullanan herkesin tanrı olmasından dolayı BF1 derim, onda da garip tipler var ama BF4'ün kitlesi inanılmaz kanser. Bu arada BF4'ün bazı harita tasarımları o kadar karmaşık ki keskin nişancılar hariç kimse adam göremiyor, herkes sağa sola ateş ederek koşuyor resmen.
Ben ikisindende standart sürüm almayı düşünüyorum da hangisnde daha fazla oyuncu bulunur?

Geri
Yukarı