BF4 Steam'den alınan battlepack oyun içi gözükmüyor

BRVWARRİOR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Steam pazardan aldığım BF4 battlepackleri oyun içi nasıl aktif edebilirim? Battlepackler Steam envanterinde gözüküyor ama oyun içinde battlepackler yok. Battlepackleri nasıl kullanabilirim?

Merhaba,

Şu an aynı sorunu yaşamaktayım. 2 adet 5X Gold battlepack aldım, oyuna girdiğimde gelmediğini gördüm. EA help ile yazışıyorum ancak sorun hala çözülmedi, bir de üstüne bugün aldığım Bronze pack de yüklenmedi. Siz sorunu çözebildiniz mi? Çözdüyseniz nasıl çözdünüz?

Teşekkürler,
İyi forumlar.

Merhaba,

Şu an aynı sorunu yaşamaktayım. 2 adet 5X Gold battlepack aldım, oyuna girdiğimde gelmediğini gördüm. EA help ile yazışıyorum ancak sorun hala çözülmedi, bir de üstüne bugün aldığım Bronze pack de yüklenmedi. Siz sorunu çözebildiniz mi? Çözdüyseniz nasıl çözdünüz?

Teşekkürler,
İyi forumlar.

Merhaba Steam Store'dan battlepack alınmıyor. Aldığınız battelpackler büyük ihtimal JPG dosyası yani resim o yüzden hiçbir şeye yaramıyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam sonradan bir konu daha açtığımda arkadaşlar sağ olsun yardımcı oldular aynen böyle anlattılar. Dosyalar resim dosyası battlepackleri BF4ün Store'sinden alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı