BF5 varken CoD Modern Warfare alınır mı?

Vamiret

Hectopat
Merhaba. Bende BF5 var. Sizce BF5 varken Modern Warfare alınır mı? Rus VPN ile daha ucuza alacağım fakat hala pahalı, çok da parama kıymak istemiyorum. Fakat Modern Warfare multiplayer hoşuma gitti. Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
MW daha güncel bir oyun zevk meselesi benim zevkime MW daha uygun. Sizin zevklinize hangisi uyuyorsa onu alın derim. Fakat MW fiyatı epey uçuk.

Merhaba. Bende BF5 var. Sizce BF5 varken Modern Warfare alınır mı? Rus VPN ile daha ucuza alacağım fakat hala pahalı çok da parama kıymak istemiyorum. Fakat Modern Warfare multiplayer hoşuma gitti. Ne düşünüyorsunuz?

CoD mw benim en sevdiğim oyun serisi ama son çıkan CoD mw oyunu ile herkesi bu oyundan soğuttular hiç kimse bu oyuna 500 600 TL vermez bence sende verme.

Bence zaten halihazırda BF5 oynuyorken tekrar para vermeye gerek yok. Modern Warfare'ın çok da zevkli bir oyun olduğunu söyleyemem ancak sıkıldıysanız ve modern savaş arayışındaysanız ve uzun saatler oynayacağınıza eminseniz alabilirsiniz. Yine de gerek yok bence.

Bence zaten halihazırda BF5 oynuyorken tekrar para vermeye gerek yok. Modern Warfare'ın çok da zevkli bir oyun olduğunu söyleyemem ancak sıkıldıysanız ve modern savaş arayışındaysanız ve uzun saatler oynayacağınıza eminseniz alabilirsiniz. Yine de gerek yok bence.

BF5 de daha 12 saatimi doldurdum ve çok eğlendim fakat silahlar biraz eski oldugu için sıkmaya başladı.

Geri
Yukarı