Bianchi Aspid 49 benzeri bisiklet önerisi

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Önerebileceğiniz benzer model var mı? Bütçem maksimum 3000 bir TL fazla değil. Boy 180 kilo 95. 29 jant istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu çok daha güzel.
Öneriyor musunuz? Bianchi tip olarak çok hoşuma gitti tutuşu oturma pozisyonu fazla yukarıda değildi ve rahattı açıkçası. Sipariş ettim iptal edildi aslında Bianchi'yi çok istiyordum.
Profilinize göre bisikletten anlıyorsunuz sanırım. Bianchi NG750 oturma pozisyon olarak biraz aşağıda kaldığı için hoşuma gitmişti. Aspid'de buna benzer olduğu için hoşuma gitti. Sipariş ettim sonra iptal ettiler stokta bitti denildi. Carraro ile ilgili hiç tecrübem yok sizce nasıl önerir misiniz? Bianchi'den kaliteli midir?
XC100 bak. Aspid'den memnun değildim.
Acaba neden memnun değildiniz? 49 modeli miydi?
Force 950 bitmiş. Olanlarda 3.500 olmuş.

Son düzenleme:
Öneriyor musunuz? Bianchi tip olarak çok hoşuma gitti tutuşu oturma pozisyonu fazla yukarıda değildi ve rahattı açıkçası. Sipariş ettim iptal edildi aslında Bianchi'yi çok istiyordum.

Profilinize göre bisikletten anlıyorsunuz sanırım. Bianchi NG750 oturma pozisyon olarak biraz aşağıda kaldığı için hoşuma gitmişti. Aspid'de buna benzer olduğu için hoşuma gitti. Sipariş ettim sonra iptal ettiler stokta bitti denildi. Carraro ile ilgili hiç tecrübem yok sizce nasıl önerir misiniz? Bianchi'den kaliteli midir?

Acaba neden memnun değildiniz? 49 modeli miydi?
Force 950 bitmiş. Olanlarda 3.500 olmuş.

Öncelikle iki markada accel bisiklet bünyesinde üretilmektedir iki markada giriş seviyesi olarak gayet güzeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı