Big Sur için dahili Wi-Fi kart önerisi

hacker_127

Hectopat
Big Sur kullanan arkadaşlar dahili Wi-Fi kartı olarak ne kullanıyorlar acaba? Uyumlu listelerdeki kartları nette arıyorum ama sanırım Hackintosh'çu kurtlar erken davranmışlar, şöyle uygun fiyatlı ve raling RT3290 ile yer değiştirebileceğim bir kart önerisi verebilirseniz çok çok sevinirim.
Raling RT3290 resmini ekleyemedim. Şimdiden teşekkür eder hayırlı günler dilerim.

Son düzenleme:
Daha çok kökten çözmek istedim ama
Azurewave AW-NB037H sipariş ettim, en azından catalinaya kadar desteği var.

Bir zaman kullanırım sonra USB adaptör alırım, TP-Link WA823 modeli alınabilir.

İlginiz için teşekkür ederim

Sistemini kurduktan sonra Bluetooth ve Wi-Fi performansı konusunda bilgi verir misin? Hangileri çalışıyor hangileri çalışmıyor veya stabil çalışıyor mu?

Sistemini kurduktan sonra Bluetooth ve Wi-Fi performansı konusunda bilgi verir misin? Hangileri çalışıyor hangileri çalışmıyor veya stabil çalışıyor mu?
Şuan "USB'siz boot etme" işini halletmeye çalışıyorum, bir gelişme elde edemedim, Windows yanına kurmuştum efi içine kopyaladım ama USB'siz boot olmayınca SSD'ye sadece macOS kurdum, clover bootloader ile efi içerisinde gerekli dosyaları atmama rağmen yine USB'siz boot edemedim.
Wifi kartım raling rt3290, başka bir kart aldım o gelince buradan bilgilendiririm sizi de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an "USB'siz Boot etme" işini halletmeye çalışıyorum, bir gelişme elde edemedim, Windows yanına kurmuştum EFI içine kopyaladım ama USB'siz Boot olmayınca SSD'ye sadece macOS kurdum, Clover Bootloader ile EFI içerisinde gerekli dosyaları atmama rağmen yine USB'siz Boot edemedim.
Wi-Fi kartım raling RT3290, başka bir kart aldım o gelince buradan bilgilendiririm sizi de.

Aldığınız Wi-Fi kartlarını deneme imkanınız oldu mu? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Elimde Broadcom wifi kart var. Bulduğum metodla Catalina'dan bile iyi çalışıyor.
Atheros kartlar tamamen diskalifiye oldular. AW-NB037H Wi-Fi kartını hiçbir şekilde Big Sur'da kullanamazsınız.

Geri
Yukarı