Bıkmak

noXtenn

Hectopat
Daha fazla  
Evde gündüz 2 kişiyiz ben ve kardeşim, annem arada bir eve geliyor, babam zaten işte tüm gün. Böylece evdeki işler vs. bana kalıyor. Ailem bana çok baskı yapıyor, mesela geçenlerde stresten kolumda kırmızı kırmızı lekeler çıkmıştı, söz verdiler üzmeyeceğiz diye, çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum. Ama yakında çıkacağı kesin, ebeveynlerim resmen olaylardan ders almıyorlar, zaten para pul vs. yok bir de üstüne çok haklıymış gibi konuşuyorlar, moralim çok bozuluyor. Her gece ağlamaktan, can sıkıntımın hiç geçmemesinden, kısacası hayattan bıkmış durumdayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir iletişimim olsa ben de aynı durumda olurdum ama yıllar boyunca iletişimi o kadar zayıflattım ki şu an aynı evdeyiz her gün ama aramızda tek kelime geçmiyor kafam inanılmaz rahat.

Kardeşim burada ne söylerlerse fark etmez, aynı şeyleri ben de yaşadım. Kafamda yaralar çıktı sürekli babam beni çok darlıyordu şimdi 21 yaşına geldim ve ayrı evdeyim babamla da arada bir görüşüyorum. Ama eminim yaptığından ders almıştır, ayrı eve çıktığın zaman ailen o zaman senin önemini anlıyor ama iş işten geçmiş oluyor. Umarım ailen sana daha iyi davranır ve bu sıkıntılarını yenersin...

Hocam annem arada sıra bir eve geliyor derken tam anlamadım. Anne babanız ayrı mı?

Ayrılar, arada bir (sözde) özlediği için geliyor.
Bir iletişimim olsa ben de aynı durumda olurdum ama yıllar boyunca iletişimi o kadar zayıflattım ki şu an aynı evdeyiz her gün ama aramızda tek kelime geçmiyor kafam inanılmaz rahat.

Benim onlara ihtiyacım olmasa suratlarına bakmam.
Kardeşim burada ne söylerlerse fark etmez, aynı şeyleri ben de yaşadım. Kafamda yaralar çıktı sürekli babam beni çok darlıyordu şimdi 21 yaşına geldim ve ayrı evdeyim babamla da arada bir görüşüyorum. Ama eminim yaptığından ders almıştır, ayrı eve çıktığın zaman ailen o zaman senin önemini anlıyor ama iş işten geçmiş oluyor. Umarım ailen sana daha iyi davranır ve bu sıkıntılarını yenersin...

Zaten bir 18-20 yaşlarına geleyim, işte o zaman bana ihtiyaçları olacak.

Geri
Yukarı