Bıktım bu yöneticiden artık yeter!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Raydric

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İstanbul
Evet, diğer hesabım @Raydric normalde böyle bir şey yapıp yeni hesap açıpta hiç uğraşlara girmezdim ama bi önceki engellemenin ardından birde bu gelince artık tak etti. Sinirimi iyice bozmaya başladı bu yönetici. Şimdi gelip bana saygı çerçevesinde anlatın falan demeyin öyle yapınca hiç umursamıyorsunuz konuyu kapatıp gerekli cevap verilmiş diyorsunuz, verilen cevapta şudur ki şu sebep yüzünden engellendiniz falan falan.

Artık tak etti geçen sefer ikinci el bölümüne yazdığım bi mesaj gereksiz olarak nitelendirilip 1 hafta civarı engellendim. Üstelik Sosyal Kuralları'nda bulunmayan bir kuraldı. Şimdide engellenme nedenlerim şudur ki MSI Live Update'den hangi sürücüleri yüklemeliyim? | Technopat Sosyal bu konuda önceki başlık "Neleri yüklemeliyim?" idi. Bundan sebep 1 gün engellenmişim. Başlık içeriği belirtmeliymiş, yeterince belirtmemişim gibi sanki.

Bunu çok kafaya takmadım asıl beni dellendiren olay bu adamın sürekli kendi kendine kurallar koyması, kendi fikirleri doğrultusunda istediği kadar hesap engellemesi. Şimdi dikkat edin, Hizliresim.com sitesine resim yüklediğim ve konumda paylaştığım için 1 hafta ban yemişim! :mad: Şaka mı bu? Kurallara her zaman ki gibi göz attım. Bakınız ki, Technopat Sosyal Kuralları | Technopat Sosyal kurallara göz atın. Kural 29'a bakınız. Eğer ki silinirse engellenirmişiz.

Buraya kadar her şey iyi güzel ama bu resim silinmeden engel yemek nedir ya? İleriyi düşünerek hareket ediyor o resmin silineceği garantisini her zaman ki gibi kendi kafasında belirlemiş ve yine kendi fikirleri doğrultusunda hesabımı engellemiş! Artık bıktım bu sabrımı taşıran son damlaydı bi çeki düzen verin şu adama. Herkesi fütursuzca engelliyor. Bilgi paylaşımı denen bi'şey kalmadı sosyalde. Millet yılın yarısını bu adam yüzünden engellenmiş geçiriyor. İleriye dönük ban atıyor şaka gibi yemin ediyorum ya. Bu hesabı da silin, eğer bu dediklerim ağrınıza gittiyse diğer hesabımı da silin!

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı