Bıktım!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

$aRap$orapM$NEY

Hectopat
Daha fazla  
Nedir bu yahu! Bıktım. Sırf abim TEOG denilen bir sınava girecekmiş diye girdiğim şeylerden bıktım! Olduğum yerde suçlu bulunmaktan bıktım! Herkes beni suçlu buluyor, naptım kardeşim! Bu nedir? Sinirlenmemek elde mi? Bir sürü bağartı hikayemi anlattım öğretmenime, birine Türkçeyiye, Edebiyatçıya! Bana dediği şu "Kimse senin nasıl dalgalarla boğuştuğuna bakmaz. Geminin limana gelip gelmediğine bakar."
Bıktım artık. Sırf önemli bir sınavı var diye oyunlarımdan çıkmak zorunda olmak.

Yaşın küçük galiba. Bir abi tavsiyesi gibi olsun sana. Oyunlara bu kadar çok bağlanmamanı tavsiye ederim. Hayatında en gereksiz harcadığın zamanlarından birisidir oyunlar. Abin bir sınava girecek ve bu sınav onun gelecekteki hayatını etkileyecek. Senin bu oyun sevdan tabiki abinin geleceğini etkilememesi için ailen üzerine gelebilir. Abinin sınavının bitmesini bekle. 1 - 2 hafta sabredersin en fazla.

Yaşım küçük doğru. Eee! Evde başka bir bilgisayar yok mu da benimkine kondu. Anlamıyorum işte bunu. Sürekli oyun oynamıyorum ama. Bizim burda genellikle oynamak denir. C# üzerine küçük çaplı program ve çalışmalar yapıyorum.

Peki ağabeyini hiç düşünmüyor musun? O senin yaşadığın stresten daha fazlasını yaşıyor. Ben de TEOG'a gireceğim. İnsanın hayatını belirleyen bir sınav. Zaten 3 gün sonra TEOG var. Bıraz daha sabret. Ağebeyin yaparsa sen de yaparsın :D

Nedir bu yahu! Bıktım. Sırf abim TEOG denilen bir sınava girecekmiş diye girdiğim şeylerden bıktım! Olduğum yerde suçlu bulunmaktan bıktım! Herkes beni suçlu buluyor, naptım kardeşim! Bu nedir? Sinirlenmemek elde mi? Bir sürü bağartı hikayemi anlattım öğretmenime, birine Türkçeyiye, Edebiyatçıya! Bana dediği şu "Kimse senin nasıl dalgalarla boğuştuğuna bakmaz. Geminin limana gelip gelmediğine bakar."
Bıktım artık. Sırf önemli bir sınavı var diye oyunlarımdan çıkmak zorunda olmak.
Oldu arkadaş. Armut piş, ağzıma düş.

Senin geçtiğin yollarda bizim ayak izlerimiz var. Şunu bil, ''Çalışmayana ekmek yok!''.

Eğer TEOD'da böyle hayıflanırsan LYS'de, YGS'de kriz geçirirsin...

Şu kurduğun cümlenin saçmalığının sen de farkında mısın ? Git biraz sakinleş sonra gelip bu yazdığın yazıyı tekrar oku derim sana.
Katılıyorum.

Belki ceza alabilirim ancak yine de yazmadan duramayacağım bundan 10 ya da 20 yıl sonra ne kadar aptalca bir isyan içerisinde olduğunu fark edeceksin.

Ben derslermini kötü olduğunu her hangi bir yazıda vs. her hangi bir yerde gösterdim mi? Her işe burnunuzu sokmadan önce konuyu dikkatlice okuyun. TEOG'u da lanetlemedim de. Bıktım bu sınav işlerinden. Sınav olmasaydı hangimiz kazanmayacaktık ki bu oyunu. Adminler konunun kilitlenmesini istiyorum. Bu yerden de bıktırdınız ya, helal olsun size.

Sevgili küçük kardeşim zihniyetin yanlış; bu yaşta anlamanı da beklemiyorum. Ölmez sağ kalırsak 20 yıl sonra aynı konu ile alakalı olarak yeniden görüşmeyi arzularım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı