Bildiğiniz bir ders çalışma sitesi

Josepstalin

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, ben dersle alakası olmayan birisiym ama boyle devam edersem kotu sonuçların olcuagını fark ettim ama konu olarak çok gerideyim 9.sınfa gdiyorum bu arada. Önerebiliceginiz bir şeyler var mı toparlayabilmek için web sitesi olur YouTube kanalı vs önerirseniz güzel olur.

Selamlar, ben dersle alakası olmayan birisiym ama boyle devam edersem kotu sonuçların olcuagını fark ettim ama konu olarak çok gerideyim 9.sınfa gdiyorum bu arada. Önerebiliceginiz bir şeyler var mı toparlayabilmek için web sitesi olur YouTube kanalı vs önerirseniz güzel olur.
Hocalara Geldik, Tonguç Akademi.
Eksiğin olan konuları buradan tekrar et, 480 almamı onlara borçluyum. İş konu tekrarında bitiyor.

Tüm dersler için tonguç akademi, hocalara geldik, eba
Matematik için rehber matematik kanalı var bence gayet iyi anlatıyor

Birde türkiyede çok bilinmeyen fakat benim için çok büyük bir nimet olan khan academy var Khan Academy Türkçe
Burda ders anlatımlarından tutun herşeyi öğrenebilirsiniz fizikçi, kimyaci, matematikçi bile olabilirsiniz.
Tüm dersler için tonguç akademi, hocalara geldik, eba

Birde türkiyede çok bilinmeyen fakat benim için çok büyük bir nimet olan khan academy var Khan Academy Türkçe
Burda ders anlatımlarından tutun herşeyi öğrenebilirsiniz fizikçi, kimyaci, matematikçi bile olabilirsiniz.
Biraz fazla abarttım fakat khan academy'i kesinlikle öneriyorum :)

Eksiğin olan konuları buradan tekrar et, 480 almamı onlara borçluyum. İş konu tekrarında bitiyor.

Tüm dersler için Tonguç Akademi, Hocalara Geldik, EBA

Bir de Türkiye'de çok bilinmeyen fakat benim için çok büyük bir nimet olan khan academy var Khan Academy Türkçe
Burada ders anlatımlarından tutun her şeyi öğrenebilirsiniz fizikçi, kimyaci, matematikçi bile olabilirsiniz.

Biraz fazla abarttım fakat khan Academy'i kesinlikle öneriyorum :)

Teşekkürler.

Youtube'da Rehber Matematik, Hocalara Geldik ve Benim Hocam'ı önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı