Bileklerim çok ince ve zayıfım

kharberd

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, 1.83 boyunda 56 kilo biriyim. Ektomorf vücut tipine sahibim. Hem kilo almak (fit bir vücut sahibi olmak) hem de bileklerimi güçlendirmek istiyorum. Babam, amcalarım ve hatta dayılarım bana onlarında gençken benimle benzer bir vücut yapısına sahip olduklarını 19-20'li yaşlardan sonra hızla kilo almaya başladıklarını söyledi (anne ve baba tarafımdan benzer şeyler duydum.) Siz bana ne öneriyorsunuz değerli okurlar? Görüşleriniz benim için çok önemli, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, 1.83 boyunda 56 kilo biriyim. Ektomorf vücut tipine sahibim. Hem kilo almak (fit bir vücut sahibi olmak) hem de bileklerimi güçlendirmek istiyorum. Babam, amcalarım ve hatta dayılarım bana onlarında gençken benimle benzer bir vücut yapısına sahip olduklarını 19-20'li yaşlardan sonra hızla kilo almaya başladıklarını söyledi (anne ve baba tarafımdan benzer şeyler duydum.) Siz bana ne öneriyorsunuz değerli okurlar? Görüşleriniz benim için çok önemli, iyi günler.
Diyet vakti gelmiş o zaman.

Ben geçen sene kasım ayında 55 kiloydum. Spora başladım ve sürekli protein yemekler yemeğe başladım. Proteinli süt içtim özellikle İçim süt çok protein veriyor. 1 ayda 55 kilodan 65 kiloya çıktım. Şuan 4 aydır spora gitmiyorum proteini biraz azalttım haliyle fakat hala 63 kiloyum.
Bol bol protein alırsan çok rahat kilo alırsın.

Yorumlarınız için teşekkür ederim, hepsini deneyeceğim. Artık bu "sen git önce kilo al sonra gel", "az kilo al ne kadar cılızsın" sözlerini duymaktan bıktım.
Bende kendimi zayıf hissettiğim için başladım spora. Spora başlayabilirsin daha fazla acıkıyorsun ve daha fazla yiyorsun. Protein olduğu içinde daha çok kilo alıyorsun ve Yağ gibi zararlı olmuyor.

Hâlâ zayıfım ama yinede devam edicem spora.

Geri
Yukarı