Bilet göndermek şans faktörü arttırır mı?

Ciri Riannon

Decapat
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır yağmacı veya delipop hançer bekliyorum önce hangisi gelirse onu alacağım. Fakat bir türlü gelmiyor 4 aydır. Oyunda bugün, sordum sizce daha ne kadar beklerim ne zaman gelir diye ticket at anında gelir dediler. Böyle bir şey mümkün mü? Ben hiç sanmıyorum çünkü öyle olsa herkes ticket atıp istediğini alırdı ve şans olayı ortadan kalkardı fakat size de sormak istedim.

Son düzenleme:
Riot LoL'de oynadıgın karaktere göre veriyor.Valorant'da belki oynadıgın silaha göredir(tahmin).Bilet atmak arttırmaz.

Şansınızı deneyin isterseniz. Muhtemelen olmaz ama. Yaptıkları en cömert hareketin 10rp tamamlamak olduğunu gördüm en fazla.

Bu videoyu deneyebilirsiniz yorumlar sekmesinde çoğu kişi işe yaradığını iddia ediyor ne kadar gerçek ve doğru orasını bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkesin beklediği skinler benim marketime sürekli geliyor. Örneğin; Ejder Vandal, Yağmacı Vandal, Asil Vandal ve hançerler.

Konuya gelecek olursak; Şansınızı deneyin.

Geri
Yukarı