Bilgisayar 3 dakikada açılıyor

rockerea96

Centipat
Arkadaşlar bilgisayarım ortalama 3 dakikada açılıyor. Eskiden daha hızlı açılıyordu. Bir de masaüstünde fotoğraf, Word vs dosyaları sildiğimde masaüstünde duruyor bilgisayarı kapat aç yaptığım zaman geri dönüşüm kutusuna aktarılmış oluyor. Bunun nedeni nedir? Windows SSD'ye kurulu. Bu söylediklerim yanlış hatırlamıyorsam T6 Snowman Ultra taktıktan sonra olmaya başladı ( yaklaşık 3-4 ay önce ). Zor girdiği için biraz zorlamak durumunda kaldım. Anakartta veya işlemcide sorun var mıdır bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar bilgisayarım ortalama 3 dakikada açılıyor. Eskiden daha hızlı açılıyordu. Bir de masaüstünde fotoğraf, Word vs dosyaları sildiğimde masaüstünde duruyor bilgisayarı kapat aç yaptığım zaman geri dönüşüm kutusuna aktarılmış oluyor. Bunun nedeni nedir? Windows SSD'ye kurulu. Bu söylediklerim yanlış hatırlamıyorsam T6 Snowman Ultra taktıktan sonra olmaya başladı ( yaklaşık 3-4 ay önce ). Zor girdiği için biraz zorlamak durumunda kaldım. Anakartta veya işlemcide sorun var mıdır bilgisi olan var mı?

Zor girdi zorladım demek nedir anlamadım.
Düzgün montaj yaptıysan zorlanmaz.

İşlemciye bastırdıysan hasar vermiş olabilirsin.

Normal değil bu olanlar format atmayı deneyin desem çk basite kaçmış olurum.
HD Tune Pro indirip sonuçları atar mısınız?

Ne sonucu? Benchmark mı?
Zor girdi zorladım demek nedir anlamadım.
Düzgün montaj yaptıysan zorlanmaz.

İşlemciye bastırdıysan hasar vermiş olabilirsin.
Bunu nasıl anlayabilirim ?
F2 ile BIOS'a gir. Oradan tool sekmesinden bilgisayarın açılış süresini 1 saniye yap.

Bakacağım teşekkürler.

Geri
Yukarı