Çözüldü Bilgisayar açıkken elektrik kesildi ve sonra görüntü bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mevtcan bahav

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayar acikken elektrik gitti hemen geri geldi. Bilgisayar kendisini yeniden baslatti, Windows açıldı. Masaustu geldi 5 saniye sonra ekrana ekteki fotoğraf geldi. Ne yapmaliyim? Ekran karti yok. Windows 7 Ultimate kullanıyorum. Bu ekran gelince bilgisayari ana guc tusundan kapattim geri açtım yine aynisi oldu. Ne yapmaliyim sorun ne soyler misiniz?

Dosya Ekleri

• 20220125_205731.jpg
    20220125_205731.jpg
    201 KB · Görüntüleme: 74
Bilgisayar acikken elektrik gitti hemen geri geldi. Bilgisayar kendisini yeniden baslatti, Windows açıldı. Masaustu geldi 5 saniye sonra ekrana ekteki fotoğraf geldi. Ne yapmaliyim? Ekran karti yok. Windows 7 Ultimate kullanıyorum. Bu ekran gelince bilgisayari ana guc tusundan kapattim geri açtım yine aynisi oldu. Ne yapmaliyim sorun ne soyler misiniz?

Bilgisayarı normal olarak kapatın ve fişini çıkarın daha sonra tekrar takın ve bilgisayarı tekrar başlatın.

Merak ettim halledebildiniz mi?

Merak ettim halledebildiniz mi?

Evet PC'yi once guvenli modda baslattim sonra masaustu geldi sorun olmadi ben de kapattim normal modda açtım sıkıntı olmadi. Yine ben de format atayim dedim sorun belki daha sonra da olabilir diye sıkıntı yok şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet PC'yi once guvenli modda baslattim sonra masaustu geldi sorun olmadi ben de kapattim normal modda açtım sıkıntı olmadi yine ben de format atayim dedim sorun belki daha sonra da olabilir diye sıkıntı yok şu an.

Demek ki görüntü driverında bir sorun olmuş. Çözülmüş olmasına sevindim.

Geri
Yukarı