RAM'lerin ışıkları geç yanıyor

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar öncellikle. Sorunum şu şekilde sorun mu onu da bilmiyorum hemen konuya gireceğim, RAM LED'lerim bilgisayarı açma tuşuna bastğımda ortalama olarak 4 5 saniyede açılıyor. Normal midir yoksa en iyi bilgisayarı alırsak da mı böyledir RAM'lar mı bozuk yoksa.

Merhabalar öncellikle. Sorunum şu şekilde sorun mu onu da bilmiyorum hemen konuya gireceğim, RAM LED'lerim bilgisayarı açma tuşuna bastğımda ortalama olarak 4 5 saniyede açılıyor. Normal midir yoksa en iyi bilgisayarı alırsak da mı böyledir RAM'lar mı bozuk yoksa.

RAM 2. planda, açılırken 1. CPU 2. RAM 3.VGA 4.boot olur anakart açılırken ışıklandırma.
Yani bir sorun yok olsa idi zaten anakart RAM ışığı yanıp şekilde kalır boot etmez.

Sorunum başlıktaki gibi sorun mu onu bile bilmiyorum. Acaba RAM'larım arızalı mı bir problem varsa dürüst olursanız sevinirim. Geç dediğim 5 saniye RAM'larda normal midir en iyi bilgisayar olsa bile böyle midir? Şu an bayağı korkuyorum. Not: Sadece RAM LED'ler, anakart falan değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın dediği gibi başlat tuşuna basınca sistem işlemci, RAM, GPU sırasıyla otomatik kontrol eder. Windows açılıyorsa ve kullanım sırasında mavi ekran vs yemiyorsan sorun yoktur.

Geri
Yukarı