Bilgisayar açıldığında 3 bip sesi geliyor

uydu3

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda hiçbir sorun yok. Ama bazı günler açıldığında şifre girme yerini açarken 3 tane bip sesi geliyor. Bu ses kasadan gelmiyor kulaklığımdan geliyor ve şifre girme yerine geçerken oluyor sadece ve ufaktan 1 saniye falan kasıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazdığın kart bu:
1656924904271.png
değil mi? Bu v1, bir de bu kartın V2'si var. (Emin olmak için soruyorum.)

Kırmızı ile işaretlediğim OS kısmından kullandığınız Windows sürümünü seçtikten sonra en güncel Realtek Audio Driverını indirmen yeterli. Ekran görüntüsü 2022-07-04 115146.png

Not: Eğer buradan diğer driverlarını önceden yüklemediysen onları da yüklemeni öneririm.

Daha önce yüklemediysen eğer Chipset ve Lan driverlarını da kur derim.

Yazdığın kart bu: Eki Görüntüle 1440446 değil mi? Bu v1, bir de bu kartın V2'si var. (Emin olmak için soruyorum.)

Kırmızı ile işaretlediğim OS kısmından kullandığınız Windows sürümünü seçtikten sonra en güncel Realtek Audio Driverını indirmen yeterli. Eki Görüntüle 1440443

Not: Eğer buradan diğer driverlarını önceden yüklemediysen onları da yüklemeni öneririm.

V1 kullanıyorum.Teşekkürler hocam.

Yazdığın kart bu: Eki Görüntüle 1440446 değil mi? Bu v1, bir de bu kartın V2'si var. (Emin olmak için soruyorum.)

Kırmızı ile işaretlediğim OS kısmından kullandığınız Windows sürümünü seçtikten sonra en güncel Realtek Audio Driverını indirmen yeterli. Eki Görüntüle 1440443

Dijital ses diye bir şey geldi onu mu kullanmam daha iyi yoksa kulaklık işitme bölümü mü? Önceden kulaklık işitme bölümünü kullanıyordum.

Son düzenleme:
V1 kullanıyorum.Teşekkürler hocam.

Dijital ses diye bir şey geldi onu mu kullanmam daha iyi yoksa kulaklık işitme bölümü mü? Önceden kulaklık işitme bölümünü kullanıyordum.
Kulaklık işitme bölümünü kullanmaya devam edin hocam. O kısmın başka bir amacı var ama ne olduğunu ben de tam olarak bilmiyorum.

Bundan bahsediyorsunuz sanırım. Öylece duruyor.
1656926480846.png

Geri
Yukarı