Bilgisayar açıldığında internet yavaşlıyor

SleuthWolf

Kilopat
Daha fazla  
Ben bilgisayarımı yeni aldım, aldıktan sonra bir sorun yoktu, sonradan internet yavaşlamaya, web siteleri açılmamaya başladı. Bilgisayar açılınca internet hem bilgisayarda hem de diğer telefon, tablet gibi cihazlarda yavaşlıyor. Ne zaman ki bilgisayar kapanıyor, internet normale dönüyor. Bilgisayar açılınca modem üzerinde ethernet ve internet ışıkları sürekli yanıp sönüyor. Acaba sorun modem ya da kablolar da mı diye eski PC'de denedim fakat normal. Windows Update kapatma falan da yapmaya çalıştım, oldu mu tam bilmiyorum, sitelerden baka baka yapmaya çalışmama rağmen bazı sitelerde bir şey yazıyor, o benim PC'de yok. Birçok şey denedim ama olmadı. Yardım ederseniz sevinirim. Driver Booster indirdim, o bir etki mi yaptı acaba. Norton Antivirüs ve Defender bilgisayarın başında vardı. Ne yapmalıyım? Eğer sorun çok uzarsa Windows 8 ya da 7'ye geçiş yapacağım. Bir de sitelere falan girince "Bu siteye ulaşılamıyor!" diyor Chrome'da. İnternet hep var gözüküyor. İnternet şirketi sorun olmadığını söylüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı