Bilgisayar açıldığında Microsoft Store'dan DirectX ve Visual C++ güncellemesi yapılıyor

• Konuyu başlatan eax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 7B

eax

Hectopat
Makaleler
4
Bilgisayarı her açtığımda Microsoft Store güncelleme yapmaya çalışıyor. Nasıl düzeltebilirim?

1643496895498.png

Sonunda Windows bunu yaptığını görüyorum. Ben illa güncellemek için FitGirl repack üzerinden crackli oyun kuruyorum yanında eşantiyon olarak kurup güncelliyor. 1 kere bile Windows'un güncellediğini görmedim. Bu iyi bir gelişme bence.
Otomatik güncelleme fikri güzel fakat sorun güncelleme yapmaması. Sürekli olarak güncellemeye çalışıyor ama güncellemiyor. Bir süre sonra kendiliğinden gidiyor.

1 aydır her gün yeni bir sürüm çıkmalı o zaman. Hiçbir şekilde sonu gelmiyor güncellemenin.

O zaman kökten bir şekilde kurtulmanın yolunu pek göremiyorum. Amaa. Yasal değil gerçi o yüzden son çare olarak tutacağım ben bu bilgiyi. (ne diye soracaksan FitGirl repack üzerinden oyunu kur oradan kuruyor her şeyi)

Ama bununla uğraşmak yerine Microsoft üzerinden kendin elle yükle. Belki o zaman düzelir.

Denedim ama maalesef hata veriyor.

O zaman bombayı salıyorum. Oyun için değil ama kurduklarıdan dolayı FitGirl repack olan bir crackli oyun indir (antivirüs kapat) sonra kur oyunu. Kurduktan sonra Direct X ve Visual Studio kurulacağı yere geliyor ve oradan kur. Crack önermek yasak ama ben oyun için değil kurduğu şeylerden dolayı öneriyorum şu anda.

Yeni konular

Geri
Yukarı