Çözüldü Bilgisayar, açıldıktan sonra takılan kulaklığı algılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eff

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10'da kulaklığı bilgisayarım başlatmadan önce takarsam ses geliyor. Bilgisayarım açıldıktan sonra kulaklığı çıkarıp takarsam veya kulaklığı bilgisayar başladıktan sonra takarsam bilgisayar sesi algılamıyor. Sorun gidermeyi çalıştırdım ama hata bulmadı. Aygıt yöneticisinden ses ile ilgili olan yazılımları silip tekrar yükledim sorun düzelmedi. Sorunu nasıl çözerim?

Windows 10'da kulaklığı bilgisayarım başlatmadan önce takarsam ses geliyor. Bilgisayarım açıldıktan sonra kulaklığı çıkarıp takarsam veya kulaklığı bilgisayar başladıktan sonra takarsam bilgisayar sesi algılamıyor. Sorun gidermeyi çalıştırdım ama hata bulmadı. Aygıt yöneticisinden ses ile ilgili olan yazılımları silip tekrar yükledim sorun düzelmedi. Sorunu nasıl çözerim?

Notebook ise marka model masaüstü ise anakart marka model vermeniz gerek.

images (2).jpeg

hoparlöre tıkla kulaklığı seç windows10 da böyle jack çıkartmadan kulaklık,hoparlör seçmek mümkün güzel bişey.
img_57d5d578c44c4.png

Eki Görüntüle 1076186
Hoparlöre tıkla kulaklığı seç Windows10 da böyle jack çıkartmadan kulaklık, hoparlör seçmek mümkün güzel bir şey.Eki Görüntüle 1076194

Dostum yapma. Bunu düşünmediğimi düşünmüş olamazsın. Bilgisayarı açmadan taktığımda böyle gözüküyor ama açtıktan sonra taktığımda sadece hoparlör gözüküyor.
Notebook ise marka model masaüstü ise anakart marka model vermeniz gerek.

Notebook Dell G3 15 3500 anakartımın markasını ve modelini bilmiyorum.

Dostum yapma. Bunu düşünmediğimi düşünmüş olamazsın. Bilgisayarı açmadan taktığımda böyle gözüküyor ama açtıktan sonra taktığımda sadece hoparlör gözüküyor.

Notebook Dell G3 15 3500 anakartımın markasını ve modelini bilmiyorum.

Notebookun kendi sitesindeki sürücü ile böyle oluyor sanırım.
Linkteki sürücüler ile dener misin?
Önce realtektekini dene.

Notebookun kendi sitesindeki sürücü ile böyle oluyor sanırım.
Linkteki sürücüler ile dener misin?
Önce realtektekini dene.

Sürücüyü yeniden yükledim bu sefer oldu. Teşekkürler.

Saç, baş yolduracak tarzda sorun olabilir geçmiş olsun Linux Mint ile denedin mi? www.linuxmint.com

Değilmiş. Sorun çözüldü. Teşekkürler.

Hocam aynı sorunu yaşıyorum, dell g15 3579 modeli kullanıyorum. Senin çözümü denedim çalışmıyor ben de. Yardımcı olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı