Bilgisayar açılırken anakart logosunda kalıyor

Hürkan35

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün gece sağlam bir şekilde bilgisayarımı kapattım. Bu sabah açmaya çalıştığımda fotoğrafını eklediğim ekranda kaldı bayağı bir süre bekledim. Kapatıp bir daha açtım ama hala aynı.

Dosya Ekleri

• IMG_20210201_110616.jpg
    IMG_20210201_110616.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 72
İşletim sisteminde bir sıkıntı oluşmuş olabilir. İstersen BIOS pilini söküp tak o şekilde baştan başlatmayı dene kendine gelmezse işletim sistemine yöneliriz.

Düzelttim ama garip bir olay yaşandı, benim klavyem bozuk ve bazı tuşlar basılı kalıyor. Dün gece de sanırsam F11 ve başka bir tuş daha basılı kalmış. Klavyenin üzerine kulaklığı koymuştum dün gece ve çekince gördüm. Neyse klavyeyi düzeltip bir daha denedim ve oldu. Bu sabah çok değişik şeyler başıma geliyor. Hayırlısı olsun. Ayrıca dediğim gibi tam bir bilgisayar cahiliyim sadece açıp oynamayı biliyorum :)

Düzelttim ama garip bir olay yaşandı, benim klavyem bozuk ve bazı tuşlar basılı kalıyor. Dün gece de sanırsam F11 ve başka bir tuş daha basılı kalmış. Klavyenin üzerine kulaklığı koymuştum dün gece ve çekince gördüm. Neyse klavyeyi düzeltip bir daha denedim ve oldu. Bu sabah çok değişik şeyler başıma geliyor. Hayırlısı olsun. Ayrıca dediğim gibi tam bir bilgisayar cahiliyim sadece açıp oynamayı biliyorum :)
Çözmen yeterli, iyi oyunlar :).

Geri
Yukarı