Bilgisayar açılırken "işletim sistemi seç" ekranı geliyor

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
Dün bilgisayara USB ile temiz kurulum yaptım. Daha önce 8.1 yüklüydü. Sistemi her başlattığım zaman işletim sistemi seç ekranı geliyor. 2 tane Windows 10 gözüküyor birinin altında 2 birimde diğerinin altında 3 birimde yazıyor. İki tane işletim sistemi kurmuş olabilir miyim?

Ekran Alıntısı.PNG

@408157

Dün bilgisayara USB ile temiz kurulum yaptım. Daha önce 8.1 yüklüydü. Sistemi her başlattığım zaman işletim sistemi seç ekranı geliyor. 2 tane Windows 10 gözüküyor birinin altında 2 birimde diğerinin altında 3 birimde yazıyor. İki tane işletim sistemi kurmuş olabilir miyim?

Eki Görüntüle 1588266
İşletim sistemini sanırım gerçekten iki defa kurmuşsunuz. D Diskine girip foto atar mısınız?

Kurulum esnasına olumsuzluk yaşandı mı acaba?

Eki Görüntüle 1588270

Windows yüklenirken kurulumu başa atmıştı bende yeniden kurmuştum.
Valla iki defa kurmuşsunuz :D
O bilgisayarı yeniden başlatması işimi bitirdim beni C diskinden çalıştır anlamına geliyor. o esnada format flaşını çıkartmanızı ister hatta. Yanlış mıyım format cihazını çıkartıp tekrar boot edin yazdı?

Vallahi iki defa kurmuşsunuz :D
O bilgisayarı yeniden başlatması işimi bitirdim beni C diskinden çalıştır anlamına geliyor. O esnada format flaşını çıkartmanızı ister hatta. Yanlış mıyım format cihazını çıkartıp tekrar boot edin yazdı?

Öyle ise unlocker programı ile D diskindeki Windows'u sileyim.

Eki Görüntüle 1588266

@408157

MSConfig yerine zaten girmişsiniz, alta inip sil tıklayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı