Bilgisayar açılırken kırmızı çizgiler geliyor

PCKurdu1903

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Adana
Dün kardeşim bilgisayarda oynarken birden kapandı ve siyah ekran oluştu. Ilk açılışta kırmızı ekran geliyor, sonra tanılama yapılıyor diyor. Dünden beri ne yaptıysam olmadı, ilk açınca onarım ekranı çıkıyor sonra ilerleyince siyah ekranda kalıyor. Aşağıdaki videoda nasıl olduğunu gösterdim sizce ne yapmalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Temiz kurulum yapmayı denediniz mi? Sorun HDD kaynaklı da olabilir.
Sistem geri yükleme yaptım olmadı, güvenli modda açılıyordu o da açılmıyor artık. O videodaki mavi onarım ekranı çoğu zaman gelmiyor siyah ekranda kalıyor. Temiz kurulum yapacaktım ama flash diske Windows yükleyecek ayrı bir cihaz yok elimin altında.

Sistem geri yükleme yaptım olmadı, güvenli modda açılıyordu o da açılmıyor artık. O videodaki mavi onarım ekranı çoğu zaman gelmiyor siyah ekranda kalıyor. Temiz kurulum yapacaktım ama flash diske Windows yükleyecek ayrı bir cihaz yok elimin altında.
Bence bir temiz kurulum yapın.

Bence bir temiz kurulum yapın.
Bios boot tuşlarına bastığımda bu ekran geliyor

IMG_20201024_155542.jpg

burada bir sorunu paylaşmak ve çözüm ummak çok akıllıca değil galiba. bir arama yapıyorum , tamam konu başlığı var,fakat herkes birbirinin gözünün içine bakıyor. ne işten anlayan , nede cevp vermeye tenezzül eden var.

Yeni konular

Geri
Yukarı