Çözüldü Bilgisayar açılırken siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AKYLKINGS

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba iyi forumlar, bilgisayarımı kapatacaktım Windows kısmından kapata bastım kapanmadı bir türlü, bende kaba kuvvete başvurarak kasanın Power tuşundan kapattım. Artık açılırken 30 sn siyah ekranda kalıyor, sonra anakart ekranı geliyor, sonra da açılıyor. Normal değil. Normalde anakart ekranı ve Windows ekranı gelir 30 sn de açılırdı. Ne olur yardım edin neden kaynaklanır bu sorun?

Çözüm
Güncelleme yaptınız mı?

BIOS ise 2 hafta önce F60C sürümüne yükselttim anakartım B450M-S2H

Güncelleme yaptınız mı?

Hocam tüm USB'leri çıkartıp denedim düzeldi, denedim tek tek sorun kulaklıkta, kulaklığın USB takılınca kitleniyor bilgisayar çok yavaş açılıyor ve kapanmıyor. USB'yi çektiğim gibi kapanıyor. Sebebini biliyor musunuz ne yapmalıyım?
Merhaba iyi forumlar, bilgisayarımı kapatacaktım Windows kısmından kapata bastım kapanmadı bir türlü, bende kaba kuvvete başvurarak kasanın Power tuşundan kapattım. Artık açılırken 30 sn siyah ekranda kalıyor, sonra anakart ekranı geliyor, sonra da açılıyor. Normal değil. Normalde anakart ekranı ve Windows ekranı gelir 30 sn de açılırdı. Ne olur yardım edin neden kaynaklanır bu sorun?

Güncelleme yaptınız mı?

Güncelleme yaptınız mı?

Güncelleme yaptınız mı?

Hocam tüm USB'leri çıkartıp denedim düzeldi, denedim tek tek sorun kulaklıkta, kulaklığın USB takılınca kitleniyor bilgisayar çok yavaş açılıyor ve kapanmıyor. USB'yi çektiğim gibi kapanıyor. Sebebini biliyor musunuz ne yapmalıyım?

Çözüm

Kulaklığı başka bir yerde test edin. Onun dışında aygıt yöneticisinden kulaklığın driverını kaldırın. Sonra kulaklığı tekrar takın. Bu işlemleri yaparken kulaklık takılı olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı