Bilgisayar açılırken Windows ekranı gelene katar tuhaf bir cızırtı çıkarıyor

RYDCOLE

Centipat
Daha fazla  
Bu sorun dün gece başladı veya ben yeni fark ettim PC'yi ilk açınca HP yazısı gidene kadar aşağıdaki gibi bir cızırtı çıkarıyor bu bir sorun mu yoksa normal bir şey mi diye merak ettim yardımcı olursanız sevinirim (videoyu ben çektim kulaklığı takarak veya sesi yükseltince duyuluyor)
HP Pavilion.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Güç kaynağından da olabilir batarya çıkartılabilirse vidası yoksa bir çıkart öyle şarja bağlı dene aynı ses devam ediyor mu diye?

Güç kaynağından da olabilir batarya çıkartılabilirse vidası yoksa bir çıkart öyle şarja bağlı dene aynı ses devam ediyor mu diye?v

Güç kaynağından da olabilir batarya çıkartılabilirse vidası yoksa bir çıkart öyle şarja bağlı dene aynı ses devam ediyor mu diye?
Ses sadece açılışta Windows gelene kadar oluyor videodaki gibi sonra kesiliyor ayrıca uyku modunda iken açtığımda da bir iki saniye oluyor sonra kesiliyor maalesef pil çıkrama şansım yok

Ses sadece açılışta Windows gelene kadar oluyor videodaki gibi sonra kesiliyor ayrıca uyku modunda iken açtığımda da bir iki saniye oluyor sonra kesiliyor maalesef pil çıkrama şansım yok
Sanırsam fanlar başlangıçta çalışmaya başlayınca bu sorun oluyor bilgisayarınızı en son açıp ne zaman temizlediniz?

Sanırsam fanlar başlangıçta çalışmaya başlayınca bu sorun oluyor bilgisayarınızı en son açıp ne zaman temizlediniz?
Alalı 3 ay oldu
Hocam videodaki uğultu evden geliyo orda ince bi cızz sesi var duymak iyce sesi açmak gerekiyor 3_4 saniye sürüyor zaten fan hdd vs değil sanki elektrik sesi, gibi beni o tedirgin etti

Geri
Yukarı