Bilgisayar açılırken yeniden başlayıp açılıyor

yucelonur

Picopat
Daha fazla  
Anakart B450M S2H V2, RAM HyperX Fury. Surekli açılırken kendini resetliyor. Power kilidini açınca görüntü veriyor ama bazen görüntü gelmiyor. Tekrar aynı şeyi yapınca biraz bekleyip yine aynısını yapinca görüntü veriyor. Sebebi nedir acaba?

Yazdigima gülmen mantiksiz sorunun RAM ile alakali oldugunu dusundugum için RAM'in tam ismini yazdim anakartin destek listesinde olmadigi için aldigim kisiyede soyledim geri yollamami kontrol edeceklerini soylediler sorun RAM ile alakali degilse bosyere yollamak istememiyorum kardeşim sana komik mi geldi?

Yazdigima gülmen mantiksiz sorunun RAM ile alakali oldugunu dusundugum için RAM'in tam ismini yazdim anakartin destek listesinde olmadigi için aldigim kisiyede soyledim geri yollamami kontrol edeceklerini soylediler sorun RAM ile alakali degilse bosyere yollamak istememiyorum kardeşim sana komik mi geldi?
Konuyla alakalı değil gibi duruyordu onun için sordum zaten emin olmak için. Yazının puntosu değişik belki ondan oldu.

aldigim urun basligini kopyala yapistir yaptigim icin font degismis olabilir
Güç seçenekleri>güç düğmelerinin yapacaklarını seçin(solda)>"hızlı başlatmayı aç" fonksiyonun tikini kaldırın. Sorun devam ederse bildirin.
dediginizi yaptim ama hala sorun aynı hocam
Güç seçenekleri>güç düğmelerinin yapacaklarını seçin(solda)>"hızlı başlatmayı aç" fonksiyonun tikini kaldırın. Sorun devam ederse bildirin.
başka bir çözüm varmı ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı