Bilgisayar açılışında reklam açılıyor

Soner12312

Hectopat
Merhaba bilgisayarı açtığımda böyle bir internet sayfası açılıyor başlangıçta. Windows Defender ile tarama yaptım bir tehdit yok. Buna ne sebep olmuş olabilir?

Dosya Ekleri

• sssssdc.jpg
    sssssdc.jpg
    316,8 KB · Görüntüleme: 36
  1. CCLeaner Pro indir. (Cracksiz sitesinden trial sürüm.) Sonra ayarlar tıkla ve başlangıçta bilinmedik bir site var ise kaldır.
  2. AdwCleaner indir. Tarattıktan sonta virüs bulursa kapat.
  3. Win+R yap. Kutuya msconfig.exe yaz. Başlangıç sekmesinden Görev Yöneticisi' ne git bıtonuna bas. Bilinmedik uygulama var isr devre dışı bırak.

Bağlantıdaki yazılımlar ile tarama yapın.
@24099 Bu tarz konuları Güvenlik sekmesine açarsanız çok iyi olur. Akil hocam yardımcı olacaktır.
@olyshoweR Avast satın aldığı ve insanların verisini toplamaya çalışan CCleaner önermiyorum. Başlangıç öğeleri gibi şeyleri detaylı inceleme için Autoruns bakabilirsiniz.

Merhaba bilgisayarı açtığımda böyle bir internet sayfası açılıyor başlangıçta. Windows Defender ile tarama yaptım bir tehdit yok. Buna ne sebep olmuş olabilir?
Muhtemelen bir program indirirken hepsine ileri dediniz ve kaşla göz arasında indirdi veya başka bir program yüklerken geldi 🤔. Çözüm için AdwCleaner ve CCleaner öneririm.

Geri
Yukarı