Bilgisayar açılışta sürekli şifre istiyor

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
Windows 10 20H2 Home Single Language kullanıyorum. Bilgisayarıma format attıktan sonra şifre istemeye başladı. Şifreyi değiştir deyince mailimin şifresi ile girmek zorunda kalıyorum. Ekle deyince ise normal şifre ile girmiş oluyorum ama kaldırma diye bir şey yok. Birkaç videoları da baktığım zaman ise de şifre kalkıyor ama 2 tane oturum açmış oluyorum, ana oturumum yine şifreli olmuş oluyor.
Nasıl ana oturumumda bilgisayarı açtığımda şifresiz bir şekilde girebilirim?

Windows 10 20H2 Home Single Language kullanıyorum. Bilgisayarıma format attıktan sonra şifre istemeye başladı. Şifreyi değiştir deyince mailimin şifresi ile girmek zorunda kalıyorum. Ekle deyince ise normal şifre ile girmiş oluyorum ama kaldırma diye bir şey yok. Birkaç videoları da baktığım zaman ise de şifre kalkıyor ama 2 tane oturum açmış oluyorum, ana oturumum yine şifreli olmuş oluyor.

Çevrimdışı hesap oluşturun daha sonra bu hesap ile oturumu açıp Hotmail hesabını silin.

Şifre değiştirme kısmında şifre girmenizi istediği yerleri boş bırakırsanız şifre kalkmış olur.

outlook hesabıyla giriş yapmışsındır
Tercih meselesi ben hep outlookla giriş yaparım daha sonra pin kodu belirlerim her açılışta o pin kodunu giriyorum ama sen şifresiz olsun istiyorsan "bunun yerine bir yerel hesap ile oturum açın" buna basman lazım

Dosya Ekleri

• ddddd.jpg
    ddddd.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 80

Geri
Yukarı